Share | 
 

 Lori

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

POSTAI : 3179
TAŠKAI : 92
GALIOS : sapnų ir svajonių manipuliacija(gali manipuliuoti kitų sapnais,svajnėmis, jas materilizuoti, kontroliuoti kaip iliuzijas)
VEIDAS : J. Gyllenhaal
CREDIT : dixiedead(mano)
Adam Kenneth Devereux
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

PostSubject: Lori   2015-01-08, 17:27LOREEN AMETHISTA WOLFE


DEMONĖ. DVIDEŠIMT VIENERI/DEMONO AMŽIUS NEŽINOMAS. PRANCŪZĖ/AMERIKIETĖ. NAŠLAITĖ. BISEKSUALĖ.


GALIOS.
Manipuliacija materija. Tai iš esmės galia leidžianti merginai visiškai kontroliuoti savo aplinka. Visiškai įvaldžius galia galima keisti objektų molekulinę sudėtį, juos išskaidyti ar vėl atkurti. Taip pat smarkiai veikiamos aplinkos dalelės įšyla, kas pasireiškia temperatūrų pokyčiais ir net ugnies atsiradimu.

CHARAKTERIS.
Loreen yra uždara mergina ir retai kada bičiuliaujasi su aplinkiniais. Žinodama savo nepastovumą nejautė absoliučiai jokio poreikio megzti pažintis su kitais. Tai žinoma nepadėjo jai tapti nepriklausoma ir globėjas vis dar tikrindavo merginą kas mėnesį. Bet jai to pakako. Wolfe yra labai protinga ir imli mergina, bet niekada nebaigė net vidurinės, tai jai netrukdė, galiausiai mergina pasižymėjo neįtikėtinu abejingumu savo aplinkai. Atrodo daugkartiniai vizitai psichiatrijos ligoninėse galiausiai ją išmokė nekreipti į normalius žmones dėmesio. Be viso to Loreen visgi yra labai ištikima ir aukštus moralinius principus turinti mergina. Jei ji pasirenka kažką savo draugu,tai tas žmogus neabejotinai bus jos draugas visą likusią amžinybę jei tik ši nenuspręs kitaip. Mergina nemėgsta prisirišti ar aplamai kurti kokius nors santykius su aplinkiniais, greitai išsiblaško. Labiausiai erzinantis jos bruožas buvo tas, kad ji be jokių skrupulų tėkšdavo žmonėms į akis ką apie juos mananti,o jei žmogus jos nedomindavo,ji to net nesistengdavo slėpti.
Kita Loreen pusė buvo demonės, kuri gyveno jos kūne ir disponuodavo juo kada nori ir kaip tik nori. Amethista buvo be galo agresyvi, veikli, sadistiška. Ji nepaisė absoliučiai jokių taisyklių, ja pasitikėti buvo neįmanoma, nes išdavystė buvo jos kraujyje. Demonės geismas naikinti,griauti ir kelti chaosą buvo nenumalšinamas kaip ir pragare deganti ugnis. Jos neapykanta rodos kilo kaip tik iš ten ir keršto merginai niekada nebūdavo per daug. Dėl savų tikslų ji galėtų paaukoti viską, pasinaudoti visomis įmanomomis priemonėmis,net jei tai reikštų kitų žmonių kančias. Amethista mėgo ne tik naikinti,ji taip pat mėgo visus įmanomus malonumus, kuriais mėgdavo pasmaguriauti tuo metu,kai valdydavo merginos kūną. Vienintelė priežastis kodėl ji visiškai neužvaldė šio kūno buvo ta,kad tai būtų buvę nuobodu. Sekti sutrukusios merginos reakcijas ir pojūčius jai buvo viena iš daugelio pramogų susikurtų čia žemėję visiškai vien dėl malonumo.

ISTORIJA.

Loreen nebuvo laukta dovana. Iš ties Loreen net neturėjo egzistuoti ar bent tikrai ne tiek ilgai. Jos motina, Agnese de Razobac, vos sulaukusią pilnametystės išprievartavo. Tai nutiko po to kai mergina nesėkmingai pabandė tapti aktore Bordvėjuje. Agnes buvo kilusi iš turtingos prancūzų ūkininkų šeimos, tačiau griežtas ir konservatyvių pažiūrų jos tėvas jokiu būdu nepritarė dukters troškimui tapti aktore. Tai, deja, nesustabdė jaunos ir idealizmo kupinos merginos. Vieną dieną Agnes pavogė šiek tiek pinigų iš savo tėvo seifo ir išsidangino į Ameriką. Kad ir kokia ambicinga Agnes buvo jos viltims ir svajonėms nebuvo lemta išsipildyti. Jauna prancūzaitė daug talento neturėjo, o ir stokojo charizmos taip reikalingos teatro scenai. Be gražaus veidelio Agnes daugiau nieko ką galėtų pasiūlyti pramogų industrijai. Gyventi vienai Amerikoje buvo sunku, pinigai pavogti iš tėvo greitai išseko,tad teko susirast darbą. Ji buvo per daug išdidi, kad kreiptųsi pagalbos į savo tėvą, kaip ir šis, kuris nusprendė išsižadėt dukters už jo išdavystę ir nepagarbą jam. Agnes rado darbą kavinėje padavėja, o prie to dar prisidurdavo kelias šimtines dirbdama šokėja teatre ir pavieniuose renginiuose bei klubuose. Tai buvo vienintelė galimybė jai pabuvoti rampų šviesoje ir mėgautis scena. Tačiau toks gyvenimas toli gražu nebuvo toks kokio ji troško ar bent vylėsi turėti.
Vieną vakarą, ji skubėjo namo po dar vienos nevykusios peržiūros muilo reklamai. pylė kaip iš kibiro, o mergina neturėjo jokios priedangos nuo aštrių lietaus lašelių todėl įsmuko į vieną apleistą pašiūrę pakeliui. Nesitikėjo,kad ten kas nors bus be jos, tačiau jos nelaimei ten tą akimirką taip pat nuo lietaus glaudėsi vyras. Jis buvo aukštas, augalotas, greičiausiai sportininkas ar krovikas viename iš daugelio pajūrio sandėlių. Jis buvo akivaizdžiai įkaušęs, tačiau net ir svirduliuojantį jį tamsoje Agnes pastebėjo per vėlai. Šis sugriebęs merginą ją parvertę ant drėgnų ir supuvusių pašiūrės grindų. Agnes dar mėgino priešintis,tačiau tai buvo veltui, vyras buvo daug stipresnis už smulkutę mergina, tad jau greitai ji tiesiog pasidavė. Jis skaudžiai užlaužė merginai rankas ir uždengė jai burną, kad ši nerėktų, o kai pasitenkino, paliko savo grobį tysoti pašiūrės šešėlyje pats skubiai pasišalindamas, lyg susigėdęs savo poelgio,kurio nebegalėjo atitaisyti. Agnes daugiau neteko šio vyro regėti. Tačiau problema buvo ne ta, kad mergina bijojo dar kartą kada nors sutikti savo užpuoliką. Po kelių savaičių mergina pasijuto nėščia, o po kelių mėnesių tai jau buvo visiškai aišku. Lėšų nutraukti nėštumui ji neturėjo, kaip ir išlaikyti kūdikiui. Neliko kito pasirinkimo - Agnes kreipėsi į savo tėvus Prancūzijoje tikėdamasi jų užuojautos ir paramos. Atsakymas buvo kontraversiškas - Agnes motina pranešė,kad tėvas šią išbraukė iš testamento, ir ji pabėgdama neteko ne tik jo meilės, bet ir savo palikimo dalies. Tačiau motina sutiko siūsti dukrai mažas pinigų sumas ir ketino jai bent kiek padėti verčiantis Amerikoje. Apie vaiką kurio laukėsi mergina nieko motinai nesakė, bijojo prarast ir jos prielankumą. Loreen tiesiogine to žodžio prasme sugriovė savo motinos gyvenimą. Po kelių mėnesių nėštumas tapo akivaizdus ir ji nebegalėjo šokti, o dar po kelių mėnesių sunkiai begalėjo dirbti. Galiausiai mergina gyveno tik iš pinigų kuriuos jai atsiūsdavo motina ir varganų santaupų.
Loreen gimė 1994 metų Kovą. Diena nebuvo maloni, už lango pylė smarki liūtis ir šniokštė smarkus vėjas. Rytinei pakrantei grasino dar vienas uraganas sparčiai artėjantis nuo Atlanto. Nepaisant visos sumaišties Loreen į šį pasaulį atkeliavo neįtikėtinai sklandžiai ir lengvai. Ji gimė visiškai sveika ir kupina gyvenimo troškimo kaip ir daugelis kūdikių. Motina jai tą dieną suteikė Camilos vardą savo motinos garbei. Toks ir buvo Loreen tikrasis vardas - Camila de Razobac. Camila motina rūpinosi visus metus vis stengdamasi pamilti vaiką ir juo prideramai rūpintis. tačiau nuolatos stigo pinigų, ji neturėjo kur palikti verkiančio vaiko,o kas dieną neišsimiegojusi ji jausdavo vis didesnį nuovargį. Agnes buvo dar labai jauna, per jauna,kad galėtų rūpintis vaiku. Tai jai pasidarė nepakeliama kančia ir mergina kas dieną grimzdo į vis gilesnę depresiją. Ir tada tada tai nutiko. Vieną rytą į Razobac duris pasibeldė valdytos dėl vėluojančios nuomos ir kaimynų skundų dėl nenutylančio kūdikio jau kelias dienas. Kai niekas durų neatidarė valdytojas neapsikentęs pats jas atrakino ir atidaręs rado lovelėje klykiančią mergaite ir vonioje pasikorusią jauną jos motiną.
Iš pradžių mėginta susisiekti su Agnes giminėmis ir atiduoti vaiką jų globon, tačiau Razobac tėvas net girdėt apie kažkokį vaiką iš Amerikos nenorėjo. Todėl mergaitė pateko į Šv. Kristupo našlaičių prieglaudą, kur jai teko praleisti didelę savo vaikystės dalį. Mergaitė turėjo kelis globėjus, bet vis grįždavo į prieglaudą dėl vienų ar kitų priežasčių. Pati prieglauda toli gražu nebuvo rojus žemėje, greičiau pats pragaras. Iš jos vaikai juodojoje rinkoje buvo pardavinėjami į vergiją, ar kaip vertingų organų donorai, kartais nepilnamečiai atsidurdavo pedofilų rankose.
Sulaukus vienuolikos metų Camila įsivaikino nauja šeima. Mergaitė džiaugėsi,kad turės naujus namus ir šeimą, tačiau greitai teko nusivilti. Jos nauja šeima gyveno Finikse ir tai ne visai buvo panašu į šeimą. Jos naujoji "mama" buvo paralyžiuota po to kai patyrė insultą ir dabar gulėjo komoje, lovoje antrajame aukšte. Jos naujasis "tėtis" buvo stambus pilvotas vyras dirbantis mėsinėje netoli namų. Už menkiausią prasižengimą mergaitė būdavo užrakinama sandėliuke rūsyje, o galiausiai ji ten tūnodavo visą dieną, nesvarbu ar prasižengdavo, ar ne. Sandėliuke vieninteliai baldai buvo siauras gultas grūdinto plieno rėmu su gumbuotu senu čiužiniu, mergaitė kiauras dienas praleisdavo visiškoje tamsoje susigūžusi ant to čiužinio.

"Ji gulėjo ant savo gulto pririšta prie rėmo odiniais diržais kurie veržė jai riešus. Ji gulėjo pasisukusi šonu,nors taip ji vieną ranką turėjo laikyti sau už nugaros, dėl ko ši vis nutirpdavo. Tačiau tik taip ji galėjo stebėti vienintelį šviesos šaltinį patalpoje -  silpną šviesos ruoželį  besismelkiantį  pro durų plyšį apačioje. Ji nenumanė kuri dabar valanda, gulėjo čia taip ilgai,kad prarado laiko nuovoka. bet greičiausiai jau buvo vėlyvas vakaras, viršuje ji kartais išgirsdavo silpnus garsus liudijančius,kad Svansonas grįžęs namo. Jis neketino jos išleisti,nes ji buvo bloga mergaitė. Ji tikėjosi,kad jis per daug girtas nusileisti laiptais į rūsį, jau lyg ir per vėlu jam ateiti. Galbūt jis neateis. Naivuolė. Kambaryje buvo trošku, jokių langų, tik durys priešais. Staiga ji išgirdo žingsnius, sunkius, nelyginant griaustinis. Jis leidosi žemyn. Tada suvirpėjo metalinės durys, kai jis į jas atsirėmė, sutarškino rakto ryšulį, kartą jį išmetė, pasilenkė, pakėlė nuo žemės ir galiausiai atrakino duris. Durys girgžtelėjo ir ją apakino pro durų angą plūstelėjusi šviesa.
- Su gimtadieniu, mažyte. "


Ponas Svensonas turėjo keistų potraukių. Kol jo žmona vargiai turinti sąmone gulėjo lovoje antrame aukšte vyras visas savo nesveikas fantazijas pildydavo pasitelkdamas mažąja Camila. Iš pradžių jam užtekdavo ją stebėti,kai ji nusirenginėdavo, vėliau jis panoro ją liesti, o galiausiai tai peraugo į seksualinę prievartą. Ji buvo vaikas. Ji negalėjo pasipriešinti. Jis - šimtą devyniasdešimt sveriantis suaugęs vyras kas dieną mėsinėje tampantis karvės lavonus. Ji jam ne priešininkas. Ji nekentė jo išplerusio pilvo, jo garsaus šnopavimo. Ji nekentė jo kvapo - jis visuomet atsiduodavo metališku kraujo kvapu sumišusiu su prakaitu. Ji nekentė jo žvilgsnio ir nekentė jo tylos. Ji nekentė jo mažos, sustandėjusios varpos. Po velnių,ji nekentė jo!

" Kovo 21 - osios paryčiai. Buvo gautas pranešimas apie atvira liepsna degantį gyvenamąjį namą. Gaisrininkai reagavo operatyviai,tačiau jau buvo vėlu, ugnis buvo įsišėlusi ir ją numalšinti pavyko tik po gerų kelių valandų. Svansonų namas sudegė beveik iki pamatų. Keli policininkai kartu su gaisrininkai nuėjo apžiūrėti gaisravietės. Kaip ir buvo spėta buvo rastas ponios Svanson lavonas. Pono Svansono teko paieškoti, o radinys juos nustebino. Stebino ne tai,kad vyras buvo visiškai sudegęs, bet tai,kad viduryje permirkusios ir suodinos patalpos ant sudegusio gulto gulėjo..vaikas. Vyrus pasitiko didelės, baimės kupinos akys.Mergaitė gulėjo ant kažko ,kas matyt buvo lova, tačiau iš to tebuvo likęs plieninis aprūkęs karkasas. Ji buvo sveikut sveikutėlė, nors viskas aplink buvo sunaikinta ugnies. Gaisrininkai neabejojo,gaisro židinys rūsyje. Tačiau,kaip ši mergaitė tuomet liko gyva? Ji ir toliau gulėjo ant apanglėjusio makabriškai atrodančio gulto susirietusi į kamuoliuką ir žvelgdama į žmones lyg pabaidytas šunytis. "

Svansonų namas sudegė, o niekas negalėjo paaiškinti kaip mergaitė liko gyva. tačiau ji buvo gyva, nors galėjai tuo ir abejoti. Camila nešnekėjo, vargiai valgė, o žvilgsnis buvo tuščias, visuomet įsmeigtas kažkur į tolį. Per gaisrą netekusi abiejų globėjų mergaitė vėl pateko vyriausybės priežiūron, tik šį kartą ne į našlaičių prieglaudą, o į psichiatrijos kliniką. Čia mergina praleido kelerius metus. Daktarams, nors sunkiai, tačiau pavyko vėl prakalbinti mergaitė. Sužinoti dalykai pašiurpino daugelį, buvo nuspręsta mergaite palengva grąžinti į visuomene. Tačiau paslaptimi išliko tai,kas sukėlė gaisrą ir kaip mergaitė liko nesužeista. Tai, pačios Camilos teigimu, tiesiog išgaravo jai iš galvos. Po kelių mėnesių mergina vėl apsigyvena prieglaudoje, kadangi dar buvo nepilnametė ir savarankiškai negalėjo gyventi.  Bet merginai greitai pabodo būti priklausomai nuo kitų žmonių ir klausyti jų sprendimų. Ji tiesiog pabėgo. Greitai jai teko suprasti,kad be pinigų toli nenukeliaus. Nors jau buvo pasiekusi kita valstiją, jai to buvo negana, mergina troško išnykti,nukakti kur nors toli,kur jos nebesiektų jos praeitis, kur ji nieko nepažinotų. Tačiau visam šiam planui įgyvendinti reikėjo pinigų. Ilgą laiką mergina užsiėmė smulkiomis vagystėmis,tik tam,kad galėtų pramisti, ką jau kalbėti apie pinigus būstui ar kelionei. Camilai tekdavo miegoti autobusų stotyse ir senuose traukinių vagonuose ar apleistuose pastatuose. Vieną vakarą, kai ji eilinį kartą valgė pavogtą sumuštinį parke prie jos priėjo girtas vyras. Jis atrodė gerai, buvo su tvido švarku ir auksiniu laikrodžiu. Jis pasiūlė Camilai pinigų jei ši sutiksianti su juo permiegoti. Bet kokiu kitu atveju mergina būtų pasiuntusį tokį iškrypėlį velniop ir pasukusi savais keliais, tačiau jai verkiant reikėjo pinigų, o vaikinas atrodė nepadoriai gerai. Viską apsvarsčiusi Camila sutiko. Ji gavo atlygį, tokia sumą pinigų apie kurią net sapnuot negalėjo. Taip prasidėjo jos kaip prostitutės karjera.
Camila buvo jauna, malonumų ir erotikos pasaulis jai buvo lyg slaptas sodas, o smalsumas vedė į priekį. Ji atidžiai rinkdavosi savo klientūrą, miegodavo ne su visais, nors taip ir ne visada gaudavosi. Vyrai kartais būdavo nenuspėjami ir žiaurūs. Nepaisant visko merginai puikiai sekėsi. Tiesa, tam tikra prasme tai kenkė jai. Ją kankino košmarai, moraliniai klausimai į kuriuos nebuvo suaugusio žmogaus galinčio atsakyti. Ji šlykštėjosi savimi, o protas vis labiau kaustėsi baimėmis. Prieglobstį ji surado narkotikuose. Šie jai padėjo ištverti naktis, vėl suimti save į rankas. Gal visa tai ir būtų tęsęsi amžinai, bet policija kartą ją susėmė su daug vyresniu vyru ir keliais gramais metamfetamino parke. tai merginą vėl įkalino psichiatrijos ligoninėje. Gydymas truko ilgus metus, kol galiausiai jai nebesinorėjo svaigintis,o amnestija nesukeldavo jokių nemalonių patyrimų.  Sulaukusi aštuoniolikos ji vėl buvo paleista iš ligoninės, tik šį kartą su valstybės jai paskirtu globėju. Tada mergina pasikeitė pavardę pasiryžusi visiškai pamiršti savo senąjį gyvenimą. Ji susirado darbą, butą. Viskas buvo gerai. Gyvenimas kelis metus lyg ir klostėsi ramia vaga, kol kartą, vaikštinėdama apylinkėmis mergina neužklydo senų namo griuvėsių. Neapdairiai ji atsistojo tiesiai ant seno šulinio dangčio,kurio nepastebėjo per tankią žolę ir šis neatlaikęs įlūžo. Loreen atsidūrė 200 metrų gylio duobėje. Mergina smarkiai susižalojo galvą ir regis lūžo keli šonkauliai. Buvo sunku kvėpuoti ir rodėsi,kad iš čia ji jau nebe paspruks. Tada mergina šulinio paviršiuje išvydo išskydusią figūrą, iš karto tai priskyrė haliucinacijoms, tačiau nuo to nepaaiškinama baimė niekur nedingo.  Jai užgniaužė kvapą kai paslaptinga figūra lengvai pradėjo slysti drėgnomis šulinio sienomis. Čia ir baigėsi jos atsiminimai, vėliau ji nubudo ligoninės palatoje. Ją rado vietinė gyventoja,kuri vedžiojo savo šunį netoliese ir pati vos neįkrito į tą patį šulinį.  Loreen tada dar nesuprato,kad į jos kūną tą kartą pateko demonas. Tačiau ilgai laukti neteko. Po kelių mėnesių mergina buvo išrašyta gydytis namuose. Vis dar gėlė žaizdas, tačiau ji jau galėjo savarankiškai valgyti ir orientuotis aplinkoje. Bet be skausmo mergina pastebėjo kitus pasikeitimus. Kartais ji nubusdavo po kelių dienų ir neatsimindavo ką veikusi tiek laiko, vėliau užtikdavo save darančia tokius dalykus,apie kokius net negalėtų pagalvoti. Tai ją gąsdino. Kartais būdavo sunku valdyti savo kūną ir ji pasijausdavo,lyg kažkas kitas ją kontroliuoja,o i nieko negali pakeisti. Paskutinis lašas buvo tai,kai ji vieną rytą veidrodyje išvydo visiškai juodas savo akis ir išgirdo balsą savo galvoje, lyg tylų šnabždesį. Loreen nenorėjo kreiptis į nieką, nes ją vėl būtų uždarę į beprotnamį, šį kartą gal ir visam laikui.
*A potato flew around a room and then...*
...


Power is in tearing human minds to pieces and putting them together again in new shapes of your own choosing.


Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 6853
TAŠKAI : 17
GALIOS : Geismo ir skausmo sukėlimas žvilgsniu.
VEIDAS : Natalie Dormer.
Jezebel Beaumont
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 18:09

įtraukianti biografija ir įdomų veidelį pasirinkai ;**
Back to top Go downavatar
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

POSTAI : 3179
TAŠKAI : 92
GALIOS : sapnų ir svajonių manipuliacija(gali manipuliuoti kitų sapnais,svajnėmis, jas materilizuoti, kontroliuoti kaip iliuzijas)
VEIDAS : J. Gyllenhaal
CREDIT : dixiedead(mano)
Adam Kenneth Devereux
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 18:38

Labai dekoju uz pagyrimus:)

...


Power is in tearing human minds to pieces and putting them together again in new shapes of your own choosing.


Back to top Go downavatar
Their empire of blood will fall, and I will not rest untill it all burns

POSTAI : 21379
TAŠKAI : 83
AMŽIUS : 26
GALIOS : She's the creature of blood, magic and power- deadly as snake venom.
VEIDAS : Eiza Gonzalez
CREDIT : Camė;Champagnemami
Chloé Medeline Reyes
Their empire of blood will fall, and I will not rest untill it all burns

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 19:04

pamačiusi biografijos ilgį labai nudžiugau, bet prireikė laiko vien pasiryžimui skaityti:D įdomi ir turininga istorija, patiko faktas, kad vaidini ne pačią demonę, o merginą, kuri į ją įsikūnijo. didžiausios sėkmės išpildant šį personažą :03:

...

There's a difference being a slave in your body and being a slave in your soul
.
Back to top Go downavatar

POSTAI : 8755
TAŠKAI : 0
AMŽIUS : 38
GALIOS : antgamtiškas greitis
VEIDAS : Aaron Taylor-Johnson
CREDIT : mano (hitler_bitch)
Pietro Maximoff
Despite my reputation, I really have the heart of a small boy.I keep it in a jar on my desk

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 19:16

nu nx, ilgesnės sugalvot negalėjai, ane? Kodėl dar kokių dešimt puslapių neparašei? Aš iš tavęs tikėjausi viso kursinio darbo dydžio istorijos :DDD
paskutinis sakinys zjbs, už tai ir sveikinu :D
Back to top Go downavatar
I don’t know. Do I look like a blood curse expert to you?

POSTAI : 15241
TAŠKAI : 30
VEIDAS : Stephen James Hendry
Ben Joseph Gordon
I don’t know. Do I look like a blood curse expert to you?

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 19:17

blemba, biografija kokia...:DDDDDDDD !!! maladiec, sėkmės forume :*

...


Bad is the new good
Back to top Go downavatar
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

POSTAI : 3179
TAŠKAI : 92
GALIOS : sapnų ir svajonių manipuliacija(gali manipuliuoti kitų sapnais,svajnėmis, jas materilizuoti, kontroliuoti kaip iliuzijas)
VEIDAS : J. Gyllenhaal
CREDIT : dixiedead(mano)
Adam Kenneth Devereux
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 19:31

S' dekoju uz grazius zodziu ir linkejima, pati to tikiuos:)
C' nu norejau parasyt, bet po dvieju valandu rasymo teko kapituliuot su situ absurdisku kiekiu teksto:D as tau kadanors romana parasysiu. O paskutinis sakinys tai patikrinimui kas perskaite iki galo:D
P' aciu, Ruta:3

...


Power is in tearing human minds to pieces and putting them together again in new shapes of your own choosing.


Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 6853
TAŠKAI : 17
GALIOS : Geismo ir skausmo sukėlimas žvilgsniu.
VEIDAS : Natalie Dormer.
Jezebel Beaumont
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 19:33

o aš paskutinio sakinio prasmės taip ir nepagavau :D galvojau wtf? bet nesigilinau :D
Back to top Go downavatar
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

POSTAI : 3179
TAŠKAI : 92
GALIOS : sapnų ir svajonių manipuliacija(gali manipuliuoti kitų sapnais,svajnėmis, jas materilizuoti, kontroliuoti kaip iliuzijas)
VEIDAS : J. Gyllenhaal
CREDIT : dixiedead(mano)
Adam Kenneth Devereux
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 19:34

Paslaptis: jis ir neturi prasmes :D

...


Power is in tearing human minds to pieces and putting them together again in new shapes of your own choosing.


Back to top Go downavatar

POSTAI : 8755
TAŠKAI : 0
AMŽIUS : 38
GALIOS : antgamtiškas greitis
VEIDAS : Aaron Taylor-Johnson
CREDIT : mano (hitler_bitch)
Pietro Maximoff
Despite my reputation, I really have the heart of a small boy.I keep it in a jar on my desk

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 19:44

aš perskaičiau. Dabar taip nieko nebenoriu, kad vargšų kitų narių biografijų taip įdėmiai negaliu skaityt, tingiu :D
visi, kas pamatė šitą žinutę, iškart atsiprašau, bet kai turėsiu noro, tada įdėmiau perskaitysiu visų biografijas :DD
Back to top Go downavatar
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

POSTAI : 3179
TAŠKAI : 92
GALIOS : sapnų ir svajonių manipuliacija(gali manipuliuoti kitų sapnais,svajnėmis, jas materilizuoti, kontroliuoti kaip iliuzijas)
VEIDAS : J. Gyllenhaal
CREDIT : dixiedead(mano)
Adam Kenneth Devereux
Chaos is order yet undeciphered, so I create chaos to create the world

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 20:47

Nemeluok, visi ir taip zino,kad viska tu skaitai:DD

...


Power is in tearing human minds to pieces and putting them together again in new shapes of your own choosing.


Back to top Go downavatar

POSTAI : 8755
TAŠKAI : 0
AMŽIUS : 38
GALIOS : antgamtiškas greitis
VEIDAS : Aaron Taylor-Johnson
CREDIT : mano (hitler_bitch)
Pietro Maximoff
Despite my reputation, I really have the heart of a small boy.I keep it in a jar on my desk

PostSubject: Re: Lori   2015-01-08, 21:16

nemeluoju aš :D
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Lori   

Back to top Go down
 
Lori
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-