Share | 
 

 Miranda Prescott

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 6853
TAŠKAI : 17
GALIOS : Geismo ir skausmo sukėlimas žvilgsniu.
VEIDAS : Natalie Dormer.
Jezebel Beaumont
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Miranda Prescott   2015-01-05, 19:56Miranda Kate Prescott.


beta paranormalistė. 24. britė. vieniša, turi brolį Tristan. heteroseksuali.


GALIOS.
(įvaldžiusi telekinezę, tad geba mintimis judinti daiktus. Iš pradžių gebėjo pajudinti tik smulkučius, mažai sveriančius daiktus, o tam prireikdavo ir valdyti objektą rankų judesiais, bet išlavinusi gebėjimą išmoko ir mintimis. Po ilgų mėginimų ir praktikos jau gebėjo pakelti ir sunkesnius daiktus, bet molekuliniame lygyje galios nėra įvaldžiusi ir judint tokių mažyčių dalelių dar nesugeba.)

CHARAKTERIS.
(Mirandos charakteris įvairiapusiškas, bet dažniausiai šią merginą apibūdina kaip užsispyrusią, savų tikslų bet kokia kaina siekiančią ne pačio švelniausio būdo tamsiaplauke, neretai negailėdami ir pastabų, kritikos bei pašaipos dėl itin sudėtingo ir komplikuoto josios būdo, bei kartais nejučia prasiveržiančio stačiokiškumo bei įžūlumo. Miranda aštrialiažuvė kuo puikiausiai įvaldžiusi ironijos bei sarkazmo meną, neslepianti savo nuomonės ir dažniausiai užuot sukandusi dantis patylėtų - rėžia tiesą tik vėliau pagalvodama apie pasėkmes. Kitą vertus mergina kuo puikiausia aktorė, galinti meistriškai suvaidinti bet kokias emocijas ar įsijausti į bet kokią rolę, personažą, o tikrovėje kur kas paprastesnė, mat mažai merginai kas rūpi, taisyklių ji nesilaiko pasikoreguodama šias taip kaip jai patinka, o ir visuomenės normos bei požiūris menkai ką bereiškia mat nėra linkusi taikstytis prie kitų kartodama, kad ji ne doleris ir ne visi turi ją mėgt. Taip pat pasižymi lengvumu ir laisvumu bendrauti ir kai nėra visiškai susierzinusi ir blogos nuotaikos netgi galėtų būti gera pašnekovė žinoma nevengianti juokelių ar paliesti karštesnių temų, tad kalbėtis gali kone apie viską ir apskritai toks dalykas kaip tabu jai neegzistuoja, jei tik kuo nors įsitikinusi ir veiksmai neprieštarauja jos susikurtoms normoms, kurias irgi linkusi itin dažnai keisti. Vertybių Miranda turi nedaug, mat sunkokas gyvenimas nepašykštėjęs aitrių pipirų jos kasdienybėje išugdė gana skeptišką, cinišką charakterį ir vienintelis asmuo - jos brolis dar gali prisikast prie nuoširdžios ir ką nors šilto jaučiančios Mirandos asmenybės dalelės, kurią ji akylai slepia nuo pašalinių nenorėdama tapti pažeidžiama ar apskritai negalėdama nė pakęsti tos minties, kad galėtų būti silpna. Kate visiška romantikių priešingybė ne itin vertinanti nei įvairias romantiškas smulkmenės, detales, nei itin didelį vyrų dėmesį, o švelnumą laiko tik jos silpnumo įrodymu, tad suleistų nagučius bet kam, kas tik stengtųsi su ja elgtis pernelyg globėjiškai. Miranda savarankiška, savimi pasitikinti mergina turinti begalęs vaikystės traumų ko dėka ji itin sunkiai pasitiki žmonėmis ir tikrai ne kiekvienam jaučia pagarbą.  )

ISTORIJA.
(Miranda nebuvo laukiamas vaikas Prescott'ų šeimoje. "Netyčiukė" gimė motinai iki septyniolikto gimtadienio likus vos keliems mėnesiams, tad jos tėvai norėdami bent jau pamėginti sukurti vaikui tinkamas sąlygas grubiai tariant "sumetė skudurus: ir pradėjo gyventi kartu. Pradžioje gyvenimas nebuvo jau toks blogas, žinoma tėvai kaip ir prieš tai nevengdavo pasilinksminti, bet progoms vis dažniau atsirandant mažajai likdavo vis mažiau dėmesio ir tėviškos šilumos, kas jau vaikystėje pasėjo nemenką sėklą tolimesniam Mirandos charakterio formavimuisi. Vos po trejų metų atsiradus jaunėliui broliui dar vaikiškai naiviame Kate veide atsispindėjo tas didžiulis noras kuo nors rūpintis ir gauti bent dalelę šilumos, o juolab ji negalėjo suvokti kokia miglota ateitis galėjo laukti jos ir broliuko. Buvo per maža, kad galėtų išreikšti savo norus. Vėliau reikalai nėjo geryn, rodės Prescott'ai didžiuliu greičiu leidžiasi į dugną paskui savę tempdami ir vaikus, kurie kone kiekvieną dieną matė apsvaigusius tėvų veidus ir nuolatines pjautines dėl menkiausių smulkmenų, tik Miranda nežinojo, kad galėtų būti kitaip, o savo gyvenime ne tiek jau ir daug mačiusi gėrio aršiai kovojo ne tik su vaikų globos namų darbuotojais, bet ir nesutarė su daugeliu vaikų vos tik tėvų teisę į vaikus buvo atimta. Mergaitei buvo sunku suvokti, kadėl ją atskiria nuo šeimos, bet galiausiai kiek aprimo pamačiusi, kad sąlygos čia kur kas geresnės, o ir gauna daugiau dėmesio, juk jai buvo viso labo šešeri, o šiame pasaulyje jau jautėsi taip nejaukiai ir nedrąsiai bijodama, kad kas nors nuskriaus ją ar jos mažąjį broliuką, kuriuo ji visus tuos metus gyvendama globos namuose rūpinosi brangindama kaip vienintelę savo šeimą ir kategoriškai atsisakydama net menkiausių žinių apie savo tėvus.
Vos sulaukus aštuoniolikos Mirandai teko išeiti kone į gatvę, bet susiradusi padavėjos darbą bare pamažu stojosi ant kojų ir nuomavosi paprastutį kambariuką mažame bute. Ji visuomet turėjo daug ambicijų, siekių, tad laisvu laiku tiesiog ieškojosi modelio ir aktorės darbo kelis kartus per savaitę mindama įvairių agentūrų slenksčius. Papildomi pinigai padėjo įsigyti nediduką, bet nuosavą butuką, tad vos tik tvirčiau atsistojusi ant kojų pasiėmė iš globos namų brolį, tapdama jo globėja ir besidalindama viskuo ką turėjo, net jei tai buvo ir ne tiek jau daug ir ne tokio gyvenimo ji jiems abiems linkėjo. Galiausiai merginai ėmė sektis vis geriau, kelios reklamos ir drabužių katalogai padėjo užsitikrinti stabilesnį gyvenimą nebijant dėl kiekvieno duonos kąsnio, o ir galėjo sau leisti visai padoriai gyventi, net jei tas gyvenimas ir netryško prabanga. Žinoma visuomet didžiavosi, jog brolis studijuoja mediciną, bet pati vis tolyn ir tolyn atidėliojo planus kur nors studijuoti. )


Back to top Go downavatar
May the bridges I burn light the way.

POSTAI : 22253
TAŠKAI : 34
AMŽIUS : 27
GALIOS : Karščio ir šalčio manipuliacija. Geba kurti ugnį, ledą, taip pat manipuliuoti temperatūromis.
VEIDAS : Ryan Kelley
Noel Mathiew Harris
May the bridges I burn light the way.

PostSubject: Re: Miranda Prescott   2015-01-05, 20:07

Kokią kietą superinę sesę turiu! Jei kas pristos, žinosiu kur skųstis, kad kailį išvanotų. :D

...

Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 6853
TAŠKAI : 17
GALIOS : Geismo ir skausmo sukėlimas žvilgsniu.
VEIDAS : Natalie Dormer.
Jezebel Beaumont
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Miranda Prescott   2015-01-05, 20:12

awww...visuomet broliuk :D*
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 10259
TAŠKAI : 0
VEIDAS : b. prinsloo
CREDIT : countmysins
Atarah Tullia Todorov
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Miranda Prescott   2015-01-06, 22:56

kažkuo charakteris primena serialo, kuriame Rossum vaidino, moteriškę, kurią Emmy ir vaidino... mačiau gal porą serijų, bet tokia asociacija iškart kilo :D hey there :03: 

...

When you feel my heat, look into my eyes -
it's where my demons hide.
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 6853
TAŠKAI : 17
GALIOS : Geismo ir skausmo sukėlimas žvilgsniu.
VEIDAS : Natalie Dormer.
Jezebel Beaumont
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Miranda Prescott   2015-01-06, 23:02

vos tik išsirinkau Rossum veidą tai taip ir pačiai atrodė, net istorija panaši gavosi, bet niekas taip prie charakterio nelipo :DDD hey ;**
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Miranda Prescott   

Back to top Go down
 
Miranda Prescott
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-