Share | 
 

 Situacija

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
May the bridges I burn light the way.

POSTAI : 22253
TAŠKAI : 34
AMŽIUS : 27
GALIOS : Karščio ir šalčio manipuliacija. Geba kurti ugnį, ledą, taip pat manipuliuoti temperatūromis.
VEIDAS : Ryan Kelley
Noel Mathiew Harris
May the bridges I burn light the way.

PostSubject: Situacija   2015-01-04, 17:05

Bloody Night
Apie ką mes apskritai?

Nuo senų laikų egzistavusios septynios rasės nesugebėjo visos būti drauge.
Prieš penkiasdešimt metų prasidėjęs karas nusiaubė žemę. Pradžioje, mistinių būtybių pradėjo nepaprastai daugėti, jų skaičius iš dešimčių peraugo tūkstančius, todėl žmonių „elitas“ ėmėsi veiksmų naikinimui ir būtybių pritaikymui savoms reikmėms.
Karui įsisenėjus, kai kurių rasių atstovai ėmė vieni su kitais sutarti, bet tai nebuvo pabaiga – per pasaulį nusirito žinia, kad gimsta mirę vaikai, būtybės negali turėti palikuonių su kita rase. Prasidėjo laikai, kai žmonių ir paranormalistų vaikai buvo vagiami, kad būtų galima juos paversti raganomis, demonais, vampyrais, netgi angelais!
Nuo to ir prasidėjo pasaulyje vyrantys nesutarimai. Tarp rasių vėl įsivyravo nesantaika, nes nė vieni nebuvo patenkinti savo padėtimi žemėje. Kilo dar vienas ilgas, penkerius metus trukęs karas tarp septynių rasių. Daugybė kraujo išlieta, aukos paklojo žemės paviršių, neapykanta tvyrojo ore.
Metai ėjo, teko taikstytis esančiama padėtimi. Rasės pamažu vėl pradėjo sutarti, bet deja - ne visos. Atsirado dvi pusės : blogio ir gėrio. Kiekvienas renkasi kuriai atstovauti, pats save priskiria prie kažkurios jį valdančios jėgos. Kas dėsis toliau, nežino nė seniausieji iš seniausiųjų. Vienas netinkamas žingsnis ir karas gali atsinaujinti, šįsyk visiškai nubloškiant rases pražūties link.


Plačiau:Nuo senų laikų egzistavusios septynios rasės nesugebėjo visos būti drauge. Kiekviena iš jų simbolizuoja skirtingas savybes. Žmonės - nuolankumą ir paprastumą, paranormalistai - nepriklausomybę ir abejingumą, angelai - meilę ir taiką, banshee - nerūpestingumą ir nesantaiką, vampyrai - vienišumą ir liūdesį, demonai - pyktį ir žiaurumą, raganos - sarkazmą ir linksmybes. Bent taip buvo parašyta istorijoje. Tai buvo tai, ką visi norėjo girdėti. Tačiau...
Daugybę metų septynių rasės priešiškai žvelgė viena į kitą, tad dėl šių priežasčių ir norėjimo geresnės vietos po saule prieš penkiasdešimt metų prasidėjo karas, nusiaubęs žemę. Pradžioje, mistinių būtybių pradėjo nepaprastai daugėti, jų skaičius iš dešimčių peraugo tūkstančius. Vėliau mistinės būtybės peraugo žmonių skaičių, kas privertė „elitą“ imtis tam tikrų veiksmų. Žmonės ėmė kurti slaptas organizacijas, kurios kiekviena rūpinosi tam tikra rase. Viskas būtų kaip ir kontroliuojama, tačiau atsirado išdavikų, kurie kūrė savas laboratorijas, žudė rases, darė visokiausius bandymus, gaminosi DNR ląstelių ir švirkštė jas žmonėms, daugiausiai kaliniams. Jie kūrė savo armiją, susidedančią iš visų rasių arba netgi hibridų. Daugelis iš karių nenorėjo paklusti, tad naikino ir žudė tiek žmones, tiek kiekvieną pasitaikiusį kelyje padarą. Kadangi DNR formulė nebuvo pakankamai ištobulinta, hibridai išnyko, liko tik 7 pagrindinės rasės.
Karui įsisenėjus, kai kurių rasių atstovai ėmė vieni su kitais sutarti. Vieni tapo draugais, kiti susiporavo. Atrodė, kad audringiausia karo dalis praėjo, tačiau anaiptol - ji tik prasidėjo. Žmonėms gimė negyvi vaikai, todėl demonai, vampyrai, raganos, angelai (net angelai nėra tokie šventi kaip atrodo) ... visi pyko, visi niršo, kad negali turėti palikuonių. Netrukus prie pykčio prisidėjo korupcija, žmonių kūdikių vogimas iš ligoninių. Tų 4 rasių vadai liepė nešti kūdikius vadams, kad galėtų juos paversti savais. Netgi įsikūrė organizacija „juodoji rinka“, kurios atstovai klastojo dokumentus ir žmonių bei paranormalistų kūdikius keitė negyvais. Iš pradžių žmonės nesuprato kas dedasi, tačiau nujautė, kad čia kažkurių iš keturių rasių darbas. Galiausiai patys būrėsi į grupes, skyrė vadus. Daugiausiai paranormalistus, kurie galėjo apsiginti ir apginti, kurie galėjo pasipriešinti ir nužudyti. Taigi visuomenėje vėl prasidėjo nesutarimai, prievarta, rasių išdavystės, sąjungų kūrimaisi, karai tarp savos rasės, sąmokslai kaip nuversti būrio vadą, nelegali prekyba kūdikiais, DNR švirkštais, kurie padėjo vadams įgyvendinti savo kėslus....
Metai eina, padarai keičiasi, pamažu pradeda vieni su kitais sutarti, praeitis grimsta gilyn. Pastaruosius dešimt metų gyvenimas ir rasės radikaliai pasikeitė. Pradėjusios sutarti šios pradėjo ir bendrauti tarpusavyje, poruotis, mastyti apie tolimesnę ateitį kartu. Visgi viskas dar nėra taip gražu, kaip gali atrodyti iš šono. Esti ir padarų, kurie vėl rezgia panašų insidentą tarp klanų kaip ir prieš penkiasdešimt metų. Ne visi pamiršo praeitį, daug kas trokšta keršto.Kas dėsis po metų, dvejų ar trijų? Kas dėsis po dešimtmečio? Viskas priklauso nuo Jūsų, nes tik Jūs kuriate tolimesnę žmonijos ateitį!
Back to top Go down
 
Situacija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: WELCOME TO PARADISE :: Come as you are, as you were, as I want you to be :: APIE-