Share | 
 

 Rasės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
May the bridges I burn light the way.

POSTAI : 22253
TAŠKAI : 34
AMŽIUS : 27
GALIOS : Karščio ir šalčio manipuliacija. Geba kurti ugnį, ledą, taip pat manipuliuoti temperatūromis.
VEIDAS : Ryan Kelley
Noel Mathiew Harris
May the bridges I burn light the way.

PostSubject: Rasės   2015-01-04, 17:03humans
paprasti mirtingieji-žinantys apie mistines būtybes-medžiotojai

Paprastų paprasčiausi mirtingieji, nepasižymintys jokiomis antgamtinėmis galiomis. Žmonės negali apsiginti prieš mistines būtybes, kaip gali demonai, vampyrai, angelai ir kt. Jie yra silpni ir pažeidžiami tiek fiziškai, tiek psichologiškai, bet humaniškumu pranašesni prieš pasaulio galingiausius. Mat žmonės turi jausmus ir sielą, nors pasitaiko, kad savo žmogiškumo nesaugo pradėdami gyventi antgamtinių būtybių gyvenimą dėl noro būti kažkuo svarbesniu Žemėje. Dalis žmonių žino apie juos supančias paslaptis, kita dalis nė nenutuokia,trečia - puikiai sutaria su mistiniais personažais, ketvirta - medžioja juos dėl malonumo arba žmonijos gerovės..
p l a č i a u:
 


paranormals
Alfa-Beta-Delta-Gama-Omega

Tai tos pačios rūšies, žmonių, atstovai, įgavę kažkokias mistines galias nuo pat gimimo arba išugdytų laikui bėgant. Šios rūšies atstovai yra nežymiai pranašesni už žmones, bet vis dar negali varžytis su galingaisiais, kaip demonai, angelai, banshees ir kt. Kiekvienas paranormalistas turi skirtingas galias, kurias naudoja geriems arba blogiems tikslams, tad ir šiuos asmenis galima vadinti neutraliais.
p l a č i a u:
 


angels
puolę angelai-angelai sargai-pusangeliai

Angelai kadaise buvo žmonės, vieni silpniausių pasaulio padarų. Po mirties jie gavo teisę sugrįžti į Žemę ir pradėti naują gyvenimą, nedarant klaidų ir nusižengimų, saugant žmones ir aukojant savo naująjį gyvenimą dėl taikos, meilės ir gėrio. Visi angelai yra įgavę tam tikras manieras, kurios leidžia aplinkiniams šiuos atskirti iš minios. Tai grakštumas, trapumas, švelnumas ir kt. Taipogi tarp šios grupės yra ir angelų sargų, kurie paskiria gyvenimą "išrinktojo" vedimui į teisingą kelią. Bet...ne visi angelai buvo patenkinti atsiuntimu į Žemę. Šiems ji atrodė per daug purvina ir suteršta, kad galėtų padėtį ištaisyti. Tad ilgainiui atsirado tokių, kurie maištaudami prieš savus perėjo į demonų pusę.
p l a č i a u:
 


vampires
pusvampyriai-senieji vampyrai-jaunikliai

Kur tik kraujas, ten ir vampyrai. Kadaise gyvenę karstuose, gyvenę tik naktinį gyvenimą, puldinėję pašalaičius, vis vertęsi į šikšnosparnius, šie padarai evoliucionavo ir tapo stipresniais bei galingesniais. Dabar jie išdidūs, protingi, atsargūs bei pasalūniški. Turi savo milžinišką bendruomenę, kuria remdamiesi grobia žmones, kad galėtų nestabdomai gerti jų kraują. Prisidengdami gerais darbais (dirbtinio kraujo išradimais, kenkėjų gyvūnų krauju)  iš tikrųjų požeminėse laboratorijose, sunkia iš žmonių kraują ir pilsto jį į butelius vos ne kaip vyną, eksportuodami jį į kitas šalis. Ilgainiui vampyrai išsiskaidė į tris grupes: pusvampyrių, jauniklių ir senųjų vampyrų.
p l a č i a u:
 


demons
pavaldūs demonai-nepriklausomi demonai-aukščiausieji demonai

Po mirties patekusios sielos į pragarą ilgą laiką kentėjo, kol galiausiai atėjo atpildo metas ir šie buvo išleisti pro pragaro vartus į Žemę sėti chaoso ir nesantaikos. Vieni demonai įsikūnija į įvairaus plauko asmenis ir juos naudoja kaip indus savo sielai. Kiti yra nepriklausomi ir elgiasi, kaip patiems atrodo geriausia. Treti yra aukščiausieji ir mėgaujasi savo įsitikinimais, bei pagarba iš jaunesniųjų. Taipogi demonai yra labai galingi, visiškai paklūstantys Pragaro valdovui. Šios rūšies atstovai pasižymi žiaurumu, šaltumu, sarkastiškumu, išnaudojimais, kankynėmis. Per ilgus metus pragare iš demonų buvo atimtas žmogiškumas iki paskutinės kruopelytės, bet kartais nutinka, jog kažkas užsimezga širdy ir tai būna dalis jausmų, išsiveržiančių Žemėje. Taip atsitikus, demonai gali pereiti į geriečių pusę ir nepaklūsti Šėtonui.
p l a č i a u:
 


witches
Alfa-Beta-Delta-Gama

Kadaise šios rūšies atstovus buvo galima vadint žmonėmis, bet viskas pasikeitė metams einant, kai raganių kūnai tapo nebe tokie, kokie buvę. Mat senatvė vis lėčiau pasiekdavo raganių namus, bet dėl to buvo galima kaltint juos pačius, trokštančius gyventi amžinybę viename iš dviejų kelių, tarp gėrio ir blogio. Vieniems raganiams galios yra įgimtos, perduotos iš senelių, tėvų ar proseneliu,kartais net iš tolimesnių šaknų, kitiems, išrinktiems demonų, galios yra suteikiamos, o šias gali stiprint, tobulint praktika. Raganius galima vadinti taipogi neutraliais, nes šie patys renkasi, kurioje pusėje nori būti: blogio ar gėrio.
p l a č i a u:
 


banshees
>
senosios banšee-jauniklės

Pakankamai senos būtybės, įsigalėjusios Žemėje jau amžių amžius, turinčios didelę galią ir įtaką, pasižyminčios mirties slankiojimu visai šalia. Tai padarai, kurie nujaučia mirtį, dažnai būna mirties vietose ir kartais net stengiasi tam užkirsti kelią. Šią grupę visuomet supa nelaimės, kaip kad avarijos, gaisrai, katastrofos, skerdynės. Tarp šios grupės yra ir tokių, kurie patys traukia mirtinguosius mirties link, jog pajustų pilnatvę arba be jokios priežasties, tik norint atnešti į pasaulį nesantaiką ir netekčių skausmą artimiesiems.
p l a č i a u:
 

Back to top Go down
 
Rasės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: WELCOME TO PARADISE :: Come as you are, as you were, as I want you to be :: APIE-