Share | 
 

 Endrew.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
May the bridges I burn light the way.

POSTAI : 22253
TAŠKAI : 34
AMŽIUS : 27
GALIOS : Karščio ir šalčio manipuliacija. Geba kurti ugnį, ledą, taip pat manipuliuoti temperatūromis.
VEIDAS : Ryan Kelley
Noel Mathiew Harris
May the bridges I burn light the way.

PostSubject: Endrew.    2015-02-25, 14:55Endrew Daniel Tarth.


half-angel. 26m. Inlove with whole world . straight (exception - Fredie).


GALIOS.
Alfa lygio oro srovių manipuliacija ir pamažu pasireiškiantys teleportacijos simptomai.

CHARAKTERIS.
Beviltiškas romantikas, itin draugiškas ir komunikabilus, niekuomet neieškantis žodžio kišenėje, labai atviras, jautrus ir jausmingas, lengvai pasitiki žmonėmis, malonus, mandagus, užkietėjęs optimistas. Amžinai vaidina didvyri ir net svetimo žmogaus negali palikti nelaimėje, turi visus gelbėti. Nors ir yra principingas, niekada nenusileis, jei reikalas liečia mylimo žmogaus gerovę, tačiau lengvai pasiduoda kitų žmonių įtakai, nuolaidžiauja. Yra pamišęs dėl namų ruošos, jam patinka gaminti valgyti, palaikyti švarą ir siekti tobulumo. Niekuomet nestokojantis drąsos, pamišęs dėl pavojų, neria į juos stačia galvą. Yra tikras bebaimis, tačiau itin jautrus ir skaudžiai reaguoja į mylimų žmonių nepasitenkinimą ar nusivylimą.
Pagindiniai vaikino pomėgiai yra savęs tobulinimas. Dažnai treniruojasi, ieško naujų galių niuansų. Mėgsta puikiai gaminti, groti gitara, kurti dainas, rašyti tuos ilgus, mielus laiškus, važinėtis ne automobiliu ar motociklu, bet dviračiu, būti gamtoje, nesvarbu, dieną ar naktį, keliauti po egzotiškas pasaulio vietas, šokti Lotynų Amerikos šokius, rytmečius pradėti su puodeliu karštos stiprios kavos, filmų vakarus, saulės palydėjimą dviese, jaukius vakarėlius naktį prie laužo, organizuoti arbatos parčius, rūpintis tiek žmonėmis, tiek mielais gyvūnėliais. Be proto mėgsta vaikus ir pats tikisi kada nors tokių turėti.

ISTORIJA.
Gimė San Franciske, po poros metų jo tėvai išsiskyrė. Endrew motina labai pergyveno dėl sugriuvusios šeimos, krėtė kvailystes. Pradžiai cigaretės, po to alkoholis, galiausiai ir narkotikai, kol viskas baigėsi po trijų metų, kai perdozavus heroino ji numirė. Penkerių metų vaiką pasiėmė tėvas auginti, ten Endrew augo naujoje šeimoje, bet nesijautė laimingas. Sulaukęs paauglystės pradėjo kitokį gyvenimą, susidėjo ne su tais draugais, dažnai bėgdavo iš namų, kelias dienas negrįždavo namo, valkiojosi. Jo gyvenime pasitaikė įvairiausių kvaišalų. Paaugęs įstojo į koledžą, ten vaikinas kategoriškai pasikeitė į gerąją pusę. Baigė mokslus, gyveno čia susiradęs darbą ir kažkiek pasitvarkęs savo gyvenimą. Naujasis vaikino gyvenimas buvo beveik pavydėtinas. Sužadėtinė, didelis namas, augintiniai, gerai apmokamas darbas ir daug draugų. Tačiau koją kišo tai, kad jis buvo paranormalistas. Sugebėjo gyvenime prikrėsti daug kvailysčių. Išsiuntė pragaran Liuciferį, vos nenužudė savo draugo. O galiausiai avarijos buvo sunkiai sužalotas. Vaikinas būtų išgyvenęs, jeigu jo nebūtų įsimylėjusi banšė Cynthia. Banšė pražudė vaikiną, vien tam, kad atsikratytų jo sužadėtinės ir prikėlusi Andrių iš numirusiųjų galėtų pasisavinti vaikiną vien tik sau. Tačiau tai neįvyko, Cynthia buvo nužudyta ir Endrew liko amžiams šešios pėdos po žeme. Tai dangui buvo didelis praradimas, mat vaikinas buvo gerbiamas už savo gerus darbus Žemėje, todėl jam buvo aukščiausios jėgos suteiktas šansas gyventi antrą gyvenimą, tam pačiam kūne, tik ištrynus visus iki tol buvusius prisiminimus. Dievai pavertė Endrew angelu, jame palikę tik charakterio bruožus ir įskiepytą norą siekti gėrio....

Back to top Go down
 
Endrew.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-