Share | 
 

 Krisas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 2173
TAŠKAI : 0
Christian Anderson
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Krisas   2015-02-23, 20:29Christian Benjamin Donnati Anderson


senasis vampyras. 24/1110. Anglas/Italas/Vokietis. Vienišas. Streight.


GALIOS.
Šešėlių valdymas: gali laisvai jais keliauti - kol kažkas yra apgaubtas šešėliu, tol jis nesustabdomas gali per porą minutėlių atsidurti viename ar kitame miesto galuose; gali juose pranykti, tapdamas visiškai nepastebimu (šešėliai kvapų neskleidžia, tad jo net neužuosi), nebent turi gerą 'šeštą' jausmą; gali manipuliuoti jų formomis, suteikdamas šiems materiją ir taip susikurdamas ginklus, skydus ir panašiai. Silpnybės: priklausomas nuo tamsos ir šviesos žaismo, nėra šešėlių - nėra galių (idealioje tamsoje ar idealioje šviesoje jo galios neveiks); nesuvokiant, kad kažkur yra šešėlis, negali jo valdyti (pvz jei jo nemati. Kita vertus, prilietus daiktą ir sunkiai susikaupiant gal ir pavyktų įsivaizduoti jo metamą šešėlį ir pradėti jį kontroliuoti, tačiau tai reikalautų laiko ir daug pastangų); eikvojant savo galias net mažiems dalykams, sekinama energija, o tuo piktnaudžiaujant kūną gali pradėti net fiziškai mausti; ilgai nepaisant to skausmo, šešėliai gali atsisukti prieš jį - pulti savo 'šeimininką', jį žaloti, darant gilias žaizdas ir t.t.

CHARAKTERIS.
Kristianas yra mokantis bendrauti ir niekad neieško žodžio kišenėje. Kadangi yra pakankamai apsišvietęs, turi savo tvirtą nuomonę daugeliu aspektų. Dėl begalinio užsispyrimo šios nuomonės visados laikosi. Jį sudėtinga perkalbėti. Jei vaikinas ką nors sugalvoja, visados įvykdo arba gauna ir ne visada gražiais būdais. Visgi, kad ir kaip ten bebūtų, išlieka nuoširdus ir ganėtinai atviras. Tačiau Andersoną, galima laikyti padaru be moralės ir gėdos. Jis geba žudyti, kankinti, meluoti, naikinti bet ką, kas pastos kelią, arba tiesiog vaikinui atsibos. Kartais, tamsiaplaukis praranda visus savo, kaip žmogaus pojūčius ir telieka žudanti mašina, varoma kraujo ir kančios.
Yra pasipūtęs, greit užsidegantis, dėl to kartais nukenčia, todėl mokosi valdyti savo emocijas ir kurti kitas. Tai dažniausiai vampyrui pavyksta, nebent tenka kalbėti su labai artimu asmeniu. Dėl to, treniruoja valią. Nors save laiko indvidualistu, Kristianas mėgsta kompaniją ir dažnai nori būti centrine figūra. Jo intelekto tipas - aktyvistas, tad nestokoja pasitikėjimo savimi. Kartais ego net peržengia visas ribas. Yra kruopštus ir tvarkingas, ypač kai tai siejama su maitinimųsi.

ISTORIJA.
Kristianas gimė prieš 1110 metų, Italijoje, Tuskanoje, markizo Adalberto Donnati šeimoje. Kaip antram vaikui, jam iš anksto buvo nubrėžtas dvasininko likimas. Nuo pat mažų dienų, Krisas buvo mokamas būti Dievo tarnu. Nors, jam pačiam šita idėja visiškai nepatiko. Benjaminas labiau linko į karybą. Jis savarankiškai mokėsi kautis kardu, taip piktindamas tėvą ir brolį, kuris turėjo paveldėti markizo postą ir tam buvo ruošiamas. Ne vieną kartą, Krisui tekdavo atsiimti už savo išsišokimus ir ne kartą, jis prašė tėvo, kad nelieptų tapti dvasiškiu. Nors viskas buvo perniek. Dienos bėgo ir ilgainiui, Kristianas nutarė nepūsti prieš vėjo malūnus ir nemaištauti prieš tėvo valią. Tiesiog vaikinas slapčia darė ką norįs, o tėvams ir visiems aplinkiniams buvo paprastas klierikas. Jam net buvo žadama kardinolo kepurė arba vėliau ir popiežiaus postas, nors tai visiškai nejaudino Kristiano. Vakarais, pabėgęs iš rūmų, jis bastydavosi miesto gatvėmis, lankydavosi viešnamio užkaboriuose, žaisdavo kauliukais su vietos jaunimu, o vėliau kaudavosi ir grįždavo tik paryčiais, visas nusėtas žaizdomis. Tačiau tai buvo Kristiano pasirinktas gyvenimas. Jis buvo dėkingas, kad tėvas neuždarė vienuolyno celėse, kur buvo ruošiami įprasti kunigai ir samdė privačius mokytojus. Tik vieno jaunasis klierikas nelaukė - įšventinimo į vyskupus. Tėvas jam iš kart nupirko šį titulą, kurio atsisakyti nebuvo įmanoma. Jei ne vienas asmuo, Kristianas taip ir būtų patęs dvasininkijos nariu, tačiau vieną vakarą, kai vaikinas, eilinė kartą, lankėsi mieste, jį surado vampyras. Apie šiuos padarus, jaunuolis nebuvo girdėjęs ir palaikė tą būtybę demonu. Tačiau netrukus, vaikinas gulėjo tamsiame skersgatvyje paplūdęs krauju ir maldavo Dievo mirties. Gal būt, tai buvo vienintelė nuoširdi jo malda. Bet, viskas pasisuko visiškai kitaip, nei Kristianas galėjo tikėtis. Rytą pakilęs, vaikinas jautė siaubingą deginimą gerklėje. Tūkstantį kartų didesnį, nei tais kartais kai prisigerdavo miesto smuklėje, taip, kad vos paršliauždavo namo. Tą rytą, vaikinas pirmą kartą paragavo kraujo. Nors jau ir praėjo daugiau nei tūkstantis metų, jis pamena merginą balta suknele, kurią greit nudažė kraujas. Taip, prasidėjo Kristiano kaip vampyro gyvenimo etapas.
Tapęs vampyru, vaikinas visiškai nieko nežinojo. Kūrėjas jį paliko gulintį skersgatvyje, gal būt nė pats gerai nežinodamas ką padarė. Kristianas, kankinamas troškulio ir savigraužos, grįžo į namus, kur nesusivaldęs nužudė savo tėvus ir brolį. Tik išgėręs jų kraują, vaikinas susivokė ką padaręs. Dar porą dienų, Donnati pasiliko savo namuose ir slėpėsi nuo aplinkinio pasaulio, naktį gerdamas kaimynų kraują. Tačiau jam vis tiek reikėjo išeiti. Palikęs dvarą, Kristianas ėmėsi kliauti po pasaulį, kadangi negalėjo ilgai pasilikti vienoje vietoje. Jį visados sekė mirties šleifas ir lavonų virtinės. Turėjo praeiti daug metų, kad vampyras suvoktų tikrąją savo padermės esmę. Tik po gero pusamžio, Kristianas apsiramino, pirmiausia pasikeitė pavardę į Androson. Jis ėmė žudyti ne atsitiktinius žmones, o rinktis aukas, kartais jas kankinti, kad gautų ne tik kraujo, bet ir šiek tiek malonesnių pojūčių. Chaotiško žudymo laikai baigėsi, o vampyras apsistojo vienoje vietoje ilgesniam laikui. Kristianas nepastebimas mažino Paryžiaus gyventojų gretas ir leido vakarus aukštuomenės vakarėliuose, kur kraujas būdavo pats saldžiausias. Galėtum pasakyti, kad tai buvo pačios smagiausios jo gyvenimo naktys. Vaikinas susipažindavo su merginomis, jas viliodavo, pasiguldydavo į lovą, o tuomet paragaudavo jų saldaus kraujo. Ir taip beveik kasdien. Aišku, amžinai tai tęstis negalėjo. Paryžiuje, Kristianas praleido šimtą metų, per kuriuos nužudė tūkstančius žmonių ir nė vieno jų neprisimena. Vampyras tapo tiesiog žudymo mašina, užmiršdamas bet kokį gailestį. Ir jam pasakiškai patiko tokiu būti. Palikęs Paryžių, Andersonas keliavo į Naująjį pasaulį. Ten, važiuodamas iš miesto į miestą ir žudydamas nekaltus žmones, vampyras praleido dar beveik tris šimtus metų. Tuomet, sutiko vieną vaikiną ir sugalvojo, kad jam reikia kompaniono. Kristianas tūkstantį metų praleido vienas, besidžiaugdamas tik trumpalaike kompanija. Todėl, vampyras pavertė tą nelaimėlį tokiu pačiu. Tik vėliau išsiaiškino, jog tai Ethan Noel Presscot. Nuo pat pirmos akimirkos, Anderson mokė savo atžalą, kaip tapti kraugeriu, nenorėdamas, kad jį ištiktų toks pats likimas kaip ir kūrėją. Be to, buvo įdomu kartu keliauti, vėl iš naujo mokytis, patirti senai pamirštus jausmus.


Back to top Go downavatar
Our minds sometimes see what our hearts wish were true.

POSTAI : 2417
TAŠKAI : 46
GALIOS : manipuliacija energija, angeliškos galios: teleportacija, skraidymas, stichijų valdymas, įtaiga, gydymo galios
VEIDAS : Kit Harington
CREDIT : endlessroutine
Matthias Gabriel Le'Roux
Our minds sometimes see what our hearts wish were true.

PostSubject: Re: Krisas   2015-02-24, 23:37

tinkamą rasę prisiderinai prie veido ir personažas įdomus atrodo :) welcome back Kiss

...


Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 2173
TAŠKAI : 0
Christian Anderson
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Krisas   2015-02-25, 22:14

Dėkui Peace
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Krisas   

Back to top Go down
 
Krisas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-