Share | 
 

 Yvette Laura Thompson

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar

Svečias
Guest

PostSubject: Yvette Laura Thompson   2015-02-22, 21:43YVETTE LAURA THOMPSON


SENOJI VAMPYRĖ. 22/281. PRANCŪZĖ. NAŠLĖ. HETEROSEKSUALI.


GALIOS.
Kaip ir visi vampyrai yra kur kas greitesnė, stipresnė, vikresnė ir nesenstanti. Be viso to, jai pavaldi temperatūra. Minčių pagalba gali keliais ar net keliasdešimt laipsnių pakeisti daikto ar net viso kambario temperatūrą. Žinoma, kuo didesnis ir ilgesnis pokytis – tuo daugiau vampyrės jėgų pareikalaujama.

CHARAKTERIS.
Yvette yra ne kiekvienam prieinama asmenybė. Pakankamai subrendusi ir apgalvojanti priimamus sprendimus. Nešokinėjanti aukščiau bambos, bet valdinga ir žinanti savo vertę. Niekam neleidžia lipti ant savo ar jai artimų žmonių galvos, nors, jei reikėtų rinktis, visuomet saugotų savąjį, o ne kieno nors kito užpakalį. Toli neprašausit pavadinę savanaude, bet ir nebūsit visiškai taiklūs. Tiesa, kad siekia naudos sau ir yra save įsimylėjusi, bet pastebi ir aplinkinius bei būdama geros nuotaikos ir neperalkusi mielai pasidalintų paskutiniu kraujo gurkšniu. Kalbant apie kraują, neišsidirbinėja ir maitinasi tik dvikojėmis asmenybėmis, nes nenormaliai myli nekaltus gyvūnus, todėl negali pakęsti, kai plėšrūnai puola triušiukus ir stirnaites. Nors kartais mėgsta elgtis nutrūktgalviškai, priešingai nei prieš daugiau nei amžių, nebepalieka netvarkos ir pasirūpina viskuo iki galo. Netgi tapo gana pedantiška, todėl rūpinasi tvarka tiek maitinimosi vietoje, tiek namuose, tiek savo išvaizdoje. Taip, išvaizdai skiria nemažai laiko, nes ir pati negali žiūrėti į nevalas. Paprastai Yvettę galima išvysti elegantišką ir pasitempusią, nesvarbu, ką dėvi, bet retai susiraukusią. Dažniausiai patalpoje skamba nesuvaržytas brunetės juokas.

ISTORIJA. Gyvenimas – pats banaliausias vaidinimas ir kiekvienas pasirenkame, kokią rolę jame užimti. Galbūt paprastai ne kiekvienas spėja suvokti šią tiesą, bet kai turi galimybę pergyventi tris įprasto mirtingojo gyvenimus, būtų juokinga kaltinti likimą. Yvette tai supranta.
Gimusi XVIII amžiaus pradžioje, vienoje iš labiausiai išsivysčiusių Europos šalių, Prancūzijoje, žydraakė neturėjo kuo skųstis. Augo pasiturinčioje daugiavaikėje katalikų šeimoje ir, nors religiniai karai nedavė ramybės, paauglei rūpėjo ne tai, o išrinktas sutuoktinis.  Yvette, kaip vyriausia šeimos dukra, turėjo didžiausia kraitį ir privalėjo ištekėti už neeilinio vyro, tad tėveliai išrinko daug žemių turintį ūkininką Didžiojoje Britanijoje. Nepaisant to, kad neįsivaizdavo savęs kaip ūkininko žmonos, Yvettei baisiausia buvo palikti gimtąją Prancūziją, tad iš užsispyrimo nesimokė anglų kalbos. Deja, tai nepadėjo ir vos sulaukusi pilnametystės buvo ištekinta už Thompsono ir iškeliavo į Angliją.
Nors vyras rodė prielankumą ir buvo tikrai išvaizdus, Yvette niekada nekreipė į jį dėmesio ir net nesigulė į vieną lovą. Negana to, su atvirais drabužėliais nuolat sukiojosi miestelio centre ir buvo pastebima su ne vienu vyriškiu, tad netruko įgauti vietinės kekšės vardą. Žinoma, vyras tokių kalbų negalėjo leisti, o ir galvojo apie įpėdinius, kurių Yvette nesiteikė „gaminti“, tad ši sulaukė ne vieno ir ne dviejų smūgių, bet jie jos nesulaikė. Ji vis dažniau ir dažniau laiką leisdavo miestelyje, nekreipdama dėmesio į vyro apribojimus. Ten ir sutiko blyškiaodę nevietinę įstabaus grožio moterį, kerinčiomis akimis. Dabar jau nebeatsimena, kaip su ja susipažino, tačiau po poros mėnesių jau keliavo į jos gimtinę Italiją su prašymu tapti viena iš jų. Nemirtingų dėlių.
Tądien labiausiai troško pastatyti vyrą į vietą ir parodyti, kad nebėra ta pati apsiginti negalinti jauna mergaitė, tad pabėgusi nuo savo kūrėjos grįžo į Angliją. Norėjo tik pamokyti sutuoktinį, pagaliau parodydama savo valdžią, bet tuomet dar nežinojo, koks nevaldomas gali būti kraujo troškimas, ir nedėdama jokių pastangų nužudė savo vyrą, namie palikdama didžiulį kraujo klaną. Nors panikos apimta porą valandų prasėdėjo šalia lavono, apsitaškiusi krauju, smegeninėje kažkas persijungė ir nugalėjo šaltas protas. Susirinkusi visus namie rastus pinigus, Yvette visam laikui dingo iš Anglijos. Bent tuomet taip manė.
Nors naujoji vampyrė visiškai nemokėjo tvarkytis su nenugalimu troškuliu, buvo gėda ieškoti savo kūrėjos, nuo kurios taip nebrandžiai paspruko. Už nugaros palikdama lavonų taką, Thompson artėjo prie gimtosios Prancūzijos, ieškodama savo šaknų, tačiau paaiškėjo, kad tėveliai ne tik ją, bet ir kitus brolius ir seseris, išmėtė po visą pasaulį. Negana to, gimtinėje Yvette negalėjo pasilikti. Ne tik dėl blyškios nesenstančios odos ar ją atpažįstančių kaimynų, bet ir dėl to, kad kraujo balos ir lediniai kūnai nesuiro per minutę. Daromą netvarką pastebėjo vietiniai medžiotojai, ieškantys progos atsikratyti jaunute vampyre.
Kraugerė tiksliai nepasakytų, kiek metų neturėjo progos sustoti ir ramiai atsikvėpti. Ne tiesiogine prasme, žinoma. Graikija, Kinija, Rusija, Japonija, Australija, Čekija, Brazilija, Čilė ir dar velnias žino kiek aplankytų Azijos ir Europos valstybių, kol sugalvojo persikelti į dar vieną nematytą žemyną – Afriką. Visiškai atsitiktinai Egipte sutiko jaunų vampyrų porą, iš kurių jaunesnioji pasirodė esanti Yvettės giminaitė. Po keletos dešimtmečių vampyrė tikrai nebesitikėjo išpildyti savo seną norą – susirasti gimines. Net jei sutikta vampyrė ir buvo tik sesers anūkė, atrasti kraujo ryšiai Yvettei reiškė daugiau nei ši parodė. Pagal amžių jaunesni giminės buvo daug labiau pažengę vampyrizmo srityje ir išmokė tamsiaplaukę susitvardyti. Ji praleido porą dešimtmečių Egipte, stiprėdama ir mokydamasi gyventi tarp žmonių slepiant savo tapatybę. Per visus persivertimus ir slapstymusis mergina dar nebuvo pajutusi gyvenimo skonio, nors skaičiuojant realiu laiku jau seniai turėjo būti mirusi.
Kuomet Yvette įsitikino, kad moka protingai maitintis, Europoje ėmė ryškėti pirmieji rimti konfliktai, vedantys link pasaulinio karo, tad mergina joje nepasiliko ir sėdusi į pirmą pasitaikiusį kruizą iš Afrikos išplaukė tiesiai į Ameriką. Žinoma, pasaulinės krizės neaplenkė ir šios šalies, tačiau vampyrė turėjo puikią progą susikurti pagrindą po kojomis. Bandė mokytis daugybės dalykų, kol atrado savo sritį – skraidymą. Išmoko pilotuoti lėktuvą, tačiau bėgant laikui pastebėjo, kad aplinkiniai į moterį pilotę žiūri keistai, be to, aptingo, todėl nusileido iki stiuardesės pareigų. Su dabartiniu savo turtu, galėtų tiesiog sėdėti namie, bet tai išvarytų iš proto, todėl neatsisako nedidelio darbelio su galimybe patenkinti didžiausią savo pomėgį , o gal net įprotį - keliavimą. Žino, kad turi amžinybę, tačiau stengiasi nešvaistyti laiko veltui ir išnaudoti kiekvieną dieną, atitaisydama praleistus dešimtmečius beprotiškai liejant vos ne kiekvieno praeivio kraują. Pasirinkimas tik jos ir kol kas vampyrė nenori nieko keisti. Tačiau vis dažniau ir vis ilgesniam laikui apsistoja mieste, kur susikerta visi keliai ir kur knibžda mistinių būtybių daugiau nei mirtingųjų.


Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 888
TAŠKAI : 0
VEIDAS : mat gordon
Gérard Maalouf
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Yvette Laura Thompson   2015-02-23, 07:06

welcome! :)
įdomi istorija Wave ❤
Back to top Go downavatar

Svečias
Guest

PostSubject: Re: Yvette Laura Thompson   2015-02-23, 07:42

Ačiū! Kiss Sun
Back to top Go downavatar
Our minds sometimes see what our hearts wish were true.

POSTAI : 2417
TAŠKAI : 46
GALIOS : manipuliacija energija, angeliškos galios: teleportacija, skraidymas, stichijų valdymas, įtaiga, gydymo galios
VEIDAS : Kit Harington
CREDIT : endlessroutine
Matthias Gabriel Le'Roux
Our minds sometimes see what our hearts wish were true.

PostSubject: Re: Yvette Laura Thompson   2015-02-24, 23:39

o vargeli kokia šaltakraujė moteriškė :D welcome :*

...


Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Yvette Laura Thompson   

Back to top Go down
 
Yvette Laura Thompson
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-