Share | 
 

 TRINTI

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 888
TAŠKAI : 0
VEIDAS : mat gordon
Gérard Maalouf
You're a victim of your own mind.

PostSubject: TRINTI   2015-02-22, 17:34Renata Cécile Obesøn.


raganaitė.  31/646. norvegė. išsiskyrusi. straight.


GALIOS.
Be visų magiškų knygų skaitymo, jų pilno atlikimo, Renata jau nuo seno domėjosi keliavimu laiku, todėl ši galia/gebėjimas yra labiausiai išvystytas ir geriausiai veikia. Anksčiau ji galėdavo keliauti viena, dabar labai norėdama galėtų paimti ne tik save ir mylimąjį, bet ir dar kelis individus. Ji geba atkurti praeitį ir tapti jos dalimi, jei tik yra poreikis. Nors tai negalima įvardinti visiškai galia, nors ji visad tai priskiria prie dovanos, Renata yra įgudusi stebėti kitus žmones, spėlioti jų mintis, pataikyti ir numatyti jų pasirinkimus. O visa kita susideda į ritualų atlikinėjimą, bendravimą tarp dviejų pasaulių, būti jungiamuoju ryšiu, senųjų užkeikimų naikinimą ir naujųjų kūrimą.


CHARAKTERIS.
Renata dažnai dėl savo atvirumo išvadinama kietaširde moterimi su iškrypusiu, nenorminiu mąstymu. Žmonės apskritai nepriima tiesos, jeigu ji jų netinkina. Todėl taip ir nutinka, kai Reni stengiasi pasakyti tiesą iš pradžių švelniai, kad žmogui būtų kuo lengviau ją priimti. Tačiau kantrybė baigiasi pas visus ir galiausiai ji tiesiog tėškia tiesą ir prievarta liepia atsimerkti ir pažvelgti į faktus. Va štai po tokių protrūkių, ji išvadinama kale, ne pilno proto, nepakaltinama ir panašiai... Nors išvaizda nesiskiria nuo aplinkinių pasauliečių, visgi Renatos vidus skylėtas, vietomis duobėtas. Išgyventi patyrimai, keitė, formavo merginos charakterį, kuris kaip ji pati mano nuolat formuojasi. Anksčiau, pirmaisiais gyvenimo metais, ji neigė faktą, kad žmonės keičiasi, tačiau kuo toliau tuo labiau ima lyginti save su gyvenimu prieš kokius penkis šimtus metų nuo dabartinio. Vertina savo elgesį ir sprendimus. Žinoma, kad ji nepasikeitė visiškai, kas ir būtų neįmanoma, tačiau šiokių tokių pakitimų atsirado. Matyt, visa tai atsitiko dėl įgytos patirties, žinių. Apskritai, Reni mėgsta žinias ir jų gausą. Jos namuose rasi ne vieną, o kelias iškart atverstas knygas su įvairiausiomis žymėmis, kurias supranta tik ji pati. Kadangi su žmonėmis Reni sunkiai randa ryšį, todėl jo daugiau ima jaustis tarp savęs ir gamtos bei anapusinio pasaulio, kuris visad pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką, mainais į kažką. Dažnai, kas sužino merginos prigimtį, palaiko ją šarlatane, visiška apsimetėle, pinigams melžti. Tačiau tiesa visiškai kitokia. Reni nesistengia nuslėpti savo gebėjimų, tačiau to už pinigus niekad neatlieka. Absurdas kažkoks. Ji pasirašo padaryti viena ar kitą, vien todėl, kad tai bus naudinga tiek jai, tiek visiems ir nedarys žalos aplinkiniams, tiksliau nedarys žalos, tiems kurie apie antgamtišką pasaulį nieko nenutuokia. Pastaruoju metu ji pasidarė šiek tiek paranojike. Ėmė koduoti savo užrašus, nes jos manymu ji nuolat yra stebima, ieško kabliukų prie kiekvieno žvilgsnio, pasakyto žodžio. Ji nesijaučia kažkokia itin svarbi persona, aukščiau už visus, bet žino savo vietą ir nemenkina savęs prieš kitus. Turi tvirtą savo nuomonę, kurią atvirumu nuolat išsako ir stovi už savo įsitikinimus ir tiesas. Pralaimėjimas jos negąsdina, anaiptol, jis žavi savo galimybe pasimokyti iš potyrio.

ISTORIJA.
Prieš daugiau nei šešis šimtus metų gimusi civilizuotoje šiaurėje, Norvegijoje, mergaitė buvo pavadinta Renatos vardu. Vardas kiek šiurkštokai skamba, kaip mergaitei, tačiau puikiai tiko. Lotyniška vardo prasmė yra atgimimas ir kaip pati išsiaiškino vardas apibūdina bent jau vieną iš jos troškimų - visatos pažinimą. Gilesnių tiesų atradimą.
Vaikystė buvusi gana įprasta. Šeima buvo gana pasiturinti tais laikais, todėl dideliame name netrūko juoko, džiaugsmo, valgio, supratimo, užuojautos. Atšiauriomis rudenio dienomis, kai niekas nekeldavo kojos iš namų, Reni jausdavo tarsi pareigą pasiekti miško pakraštį ir pasimelsti. Tikėdavo, kad tuomet už nežinomybės šydo besislepiantis pasaulis geriausiai išgirs mergaitę ir išpildys josios maldas. Apie tokį ritualą niekas nežinodavo, kadangi veiklos namuose netrūkdavo. Tėvo biblioteką beveik visą laiką buvo okupavusi Reni, kadangi tokio dalyko kaip mokykla nelabai buvo ir nelabai reikėdavo. Na keletą kartų į savaitę korepetitorė atvykdavo, tačiau dažniausiai ji mokydavo elegancijos, flirtavimo paslapčių. To mokydavosi visos namų damos, tačiau tai buvo gana tuščias dalykas Reni iki tol, kol ji subrendo. Tai buvo kažkur apie penkioliktuosius gyvenimo metus. Dažniausiai tokiame amžiuje, merginos ištekėdavo ir susilaukdavo palikuonių, tačiau Renata buvo vyriausioji ir jos eilė buvo paskutinė ištekėti. Nereikia nė sakyti, kad ji patraukdavo įtakingų jaunikių žvilgsnius, tačiau arba niekas rimtai ja nesusidomėdavo, arba ji kategoriškai pasakydavo ne. Ji negalėjo tekėti už vyro, kurio nemyli. Ji nenorėjo tokio tuščio gyvenimo sau. Nelinkėjo jo ir savo seserims, tačiau laimei, tos iškart įsimylėdavo savo jaunikius iš pirmų žvilgsnių. Metai bėgo, jaunystė taip pat. Šeimoje buvo gėda laikyti netekėjusią merginą, todėl greitai buvo nuspręsta išsiųsti į universitetą. Vieną iš pirmųjų universitetų - Bolonijos universitetą. Su džiaugsmu priėmusi tokį pasiūlymą, Reni greitai susikrovė lagaminus. Išvykimo dieną, garbaus amžiaus sulaukusi senelė, atsisveikindama į rankas įbruko apsitrynusią storą knygą ir prisaikdino niekam jos nerodyti ir naudoti geriems tikslams. Tačiau knyga nusimetė kažkur lagamine, nes išvykimas buvo daug džiugesnis už kažkokią seną, kaip pasaulis, knygą.
Pirmieji metai besimokant prabėgo žaibiškai. Renata tiesiog gerdavo į save visas gautas žinias ir nuolat tobulėjo. Ne vienas atliktas tyrimas, rodė jos išprusimą. Tapusi viena iš pažangiausių studentų, ji su kitų pagalba įkūrė studentų atstovybę, kuriai ir vadovavo. Likę namiškiai Norvegijoje dar labiau praturtėjo ir atsiuntė daugiau pinigų merginai, kad ši galėtų geriau gyventi. Už gautus pinigus, Reni persikėlė gyventi į didesnį būstą, kur įrengė namų salygomis laboratoriją. Atsitiktinumas lėmė, kad įsikurdama naujuose apartamentuose, močiutės įmesta knyga, atsidūrė Reni bibliotekos lentynoje. Ištraukusi šią, ėmė analizuoti. Ir štai čia atsivėrė dar vienos, neregėtos galimybės. Galimybės, apie kurias ji nė nebūtų pasvajojusi. Magiška, ritualų ir užkeikimų pilna knyga, pakliuvo pas merginą, kuri jau anksčiau ėmė pastebėti keistus reiškinius, vykstančius aplinkui. Tačiau dar tada mąstymas apie kažkokias galias nebuvo subrendęs. Tačiau dabar, ji ėmė praktikuoti magiją ir gana sėkmingai.
Trečiaisiais studijų metais, ji įgudo metalizme bei keliavimu laiku. Šie metai buvo itin laimingi, kadangi kelyje pasimaišęs vaikinas palenkė merginą į savo pusę. Ji pamiršo viską ir pasinėrė į meilės liūną. Gaila, tačiau meilė buvo vienpusė. Lucas buvo gudrių, rudų akių, charizmatiškas, apsukrus, pilnas idėjų, tačiau negailestingas medžiotojas. Kiekviena būtų norėjusi atsidurti Reni vietoje. Apie tobulą gyvenimą, ji svajojo nuo pat pradžių. Tačiau kaip paaiškėjo - Lucas ir gyvenimas su juo buvo per tobulas, netikras. Metai, kuriuos ji praleido su juo, buvo nepamirštami, ji įgudo keliauti laiku dviese, ir nusikeldavo su juo į seniausius laikus, aprodydavo jam, jau pačios ištirtas vietas, kurios buvo arba labai intymios, arba nuostabiausios. Dabar prisimindama tuos metus, praleistus kartu, ji nesupranta, kaip galėjo būti tokia pavergta meilės kerų ir nematyti sau daromos žalos. Per tuos metus, Reni tapo Lucas tarnaite, įrankiu kažką pasiekti, ji tapo nuo jo visiškai priklausoma. Pragyvenus šešetą metų, ji ryžodi atlikti vieną iš didžiausių užkeikimų, tikėjo, kad gyvens amžinai su vaikinu. Jie abu, padalino savo siela į kelias dalis, paslėpė juos įvairiuose daiktuose, kurių vienas kitam nepasakė ir taip tapo nemirtingi. Po tokio "triuko", Reni buvo palikta be žodžio "Sudie". Tai buvo didžiausia duobė, kurios dugne esanti, suprato ji. Galbūt, jei būtų atsipeikėjusi anksčiau, viskas būtų pasibaigę kitaip, tačiau kas padaryta tas padaryta. Ji nemirtinga, jis nemirtingas. Jie abu blaškosi po pasaulį.
Dabar, Reni visiškai kitokia. Dabar ji moteris. Nuolat keliauja ir vis mąsto apie Lucas sielą. Ne todėl, kad ji buvo išskirtinė, kurią manė mylėjusi, tačiau ji bando atspėti į kokius daiktus, ji buvo sukišta, kada dabar radusi galėtų sunaikinti, kaip kad vaikinas tada sunaikino merginos garbę.
Last edited by Gérard Maalouf on 2015-02-23, 21:30; edited 1 time in total
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 2751
TAŠKAI : 0
GALIOS : Iliuzijos.
VEIDAS : Gaspard Ulliel.
Felix Ba'al Recardo
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: TRINTI   2015-02-22, 17:55

Renata... Po velnių... ką tu savo veidui padarei!!! Big Tears

...

Like every single wish we ever made
I wish that I could wake up with amnesia, and forget about the stupid little things, Like the way it felt to fall asleep next to you
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 888
TAŠKAI : 0
VEIDAS : mat gordon
Gérard Maalouf
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: TRINTI   2015-02-22, 18:02

reikia šviežios mėsos įnešt ;*
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 2751
TAŠKAI : 0
GALIOS : Iliuzijos.
VEIDAS : Gaspard Ulliel.
Felix Ba'al Recardo
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: TRINTI   2015-02-22, 18:04

Nepyk, bet man sena mėsa kur kas labiau patinka. Angelinos fc pakerėjo, o šis... Ne Felikso skonio. Unamused

...

Like every single wish we ever made
I wish that I could wake up with amnesia, and forget about the stupid little things, Like the way it felt to fall asleep next to you
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 888
TAŠKAI : 0
VEIDAS : mat gordon
Gérard Maalouf
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: TRINTI   2015-02-22, 18:17

ouch.... gal kada grįšiu :)
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: TRINTI   

Back to top Go down
 
TRINTI
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-