Share | 
 

 Rachel Jeanne Riley

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar

Guest
Guest

PostSubject: Rachel Jeanne Riley   2015-01-24, 17:11

Rachel Jeanne Riley
Delta. 44. Welsh/French Canadian. Divorced. Panromantic demisexual.


GALIOS.
Nepaisant to, jog kaip ir turbūt visi raganiai, neketina atrodyti kaip senė, auginanti 53246 kates (nors, vieną, beje, turi), tam tikrų eliksyrų dėka neatrodo pagal amžių, bei to, jog pasitelkusi keturis elementus, sugeba perskaityti pačius įmantriausius, liežuvį laužiančius užkeikimus, Riley turi ir individualų gebėjimą. Trumpai tariant, moteris savo rankose turėdama bet kokį informacijos šaltinį, gali jį iškart įsisąmoninti, akimirksniu atsirūšiuoti, tai, kas reikalinga. Dar blogiau - gali informaciją ir pakeisti. Kadangi šios galios užuomazgos reiškėsi jau vaikystėje, jokių užkeikimų įgimtam gebėjimui jai nereikia - užtenka tik prisilietimo bei didelio noro tam pasiekti. Taip dabar gali manipuliuoti informacija rašytiniuose ir elektroniniuose šaltiniuose. Atsargiai, po truputį eksprimentuoja ir su gyvomis būtybėmis, nes tiki, jog praktika įrodys, kad keisti ji gali ir realius prisiminimus.

CHARAKTERIS.
Rachel charakteris, daug neišsiplečiant, gali būti apibūdinamas kone visaip. Galbūt tik nėra labai vaikiška, nes vis dėlto gyvenimiška patirtis daro savo. Kita vertus, visi jos poelgiai dažniausiai priklauso nuo nuotaikos, oro sąlygų, ir, žinoma, kompanijos, kurioje ji esanti, tad tikslinigiausia ją vertinti būtų vertinti vienatvėje. Kurią, tarp kitko, ragana laikanti labai teigiamu dalyku. Nors paprastai save laiko užkietėjusia introverte, jai problemų nekelia ir dideli sambūriai, ir padarai, kurių ego lipa per kambario sienas. Yra pakanti, kukli, nedaug kalbanti moteris, bet turi šiokias tokias, nors ir aukštas kantrybės karteles, kurias peršokus, gero tikėtis būtų naivu. Sąžiningumą bei teisybę vertina aukštai, tad tikisi, jog elgamasi į tai atsižvelgiant, sulauks iš pažįstamų ko nors panašaus. Kad ir kaip ten bebūtų, turi kažkokią intuaciją, kuri kartais iškart pašnabžda nepasitikėjimą, tad būtent tokiems padarams ką iškrėtus, pasirodytų ir pati tamsiausia, kerštingiausia Jeanne pusė. Reikalui esant, gali save nustebinti bei būti ir labai kickass boba su kiaušais.

ISTORIJA.
Įpusėjus triukšmingąjam septintąjam dešimtmečiui, visai pavasariop (gegužės 15-oji, bet nesveikinkit, norėdami išnešt sveiką kailį), gimė įprastoje prancūzakalbio kanadienčio emigranto ir velsietės šeimoje, Kardifo mieste. Na, bent jau iki  Rachel atėjimo į pasaulį taip atrodė. Mergaitė, iš mamos paveldėjusi raganiškų galių, ir nekontroliuodama savo gebėjimų, tiesiog tėvo akyse ėmusi rodyti, kaip gali raides vadovėliuose keistis, į, nieko nežinantį apie žmonelės prigimtį, žinoma, išgąsdino neregėtai. Taip ir išprotėjo. Ir nuvedė į karstą kur kas anksčiau jam paskirto laiko. Tačiau tai leido skleistis raganiškąjam talentui, nepaisant visų nuoskaudų. Mama buvo būtent toji, kuri padėjo išmokti daug ko, nepajaučiant didelio diskomforto, parūpindavusi tvarsčių ir šiuos panaudodavusi, kai mergina išnaudodavo pernelyg daug energijos. Prilygusi motinai galiomis, turėjo ją ir palaidoti - kad ir kaip norėjo ją atkalbėti nuo mirties, vyresnioji namų ragana nebegalėjo tęsti ilgo gyvenimo be mylimo vyro, vos išmokius sukterį, visko, ką žinojo.
Išvykusi iš gimtojo Velso, vos 24-erių ar panašaus amžiaus, jaunoji ragana sunkiai skynėsi kelią gyvenime. Su žmonėmis tiesiog nerado bendros kalbos, o su kitomis būtybėmis.. viskas būdavo tiesiog pernelyg komplikuota. Taip, Riley buvo karštakošė ne pagal savo gebėjimus. Jei ne užkeikimų, padedančių pakelti skausmą ir užgydyti atviras žaizdas, jau seniai būtų mirusi nuo demonų, kuriems niekuomet nebuvo pasiryžusi paklusti, rankų. O kodėl, teisybės delei, turėtų? ji juk nieko nebuvo skolinga, kilo juk iš senos raganų giminės, o ne galias turėjo tik kažkokiai sutarčiai su velniu įvykus. Tuo labiau, kad iki šiol dar abejoja, ar jie tik taip gerai apgaudinėja kitus ir tuo pat metu save, ar iš tiesų jie tokie galingi.
Viskas apsivertė sutikus vieną vyriškį. Dabar istorija atrodo tokia klišinė. Piko metu susidūrę, kažkur skubėję jauni žmonės bando save apgauti kandžiomis pašaipomis, tačiau farsui sugriuvus, paaiškėja, jog yra kritę viens kitam į akį. Įsimylėjimas, vestuvės, vaikų planavimas. Kol viskas sugriūva, paaiškėjus, kokia nesuprantama iš tiesų yra sutuoktinė. Iki šiol ragana sau neatleidžia už sugriautas svajonių pilis ir kreivai žiūri į aukštus, trumpas barzdeles nešiojančius, kiek į tolį neprimatančius vyrus, dėl kurių, atrodytų, ir yra sukurti ilgi tamsūs paltai.
Šiuo metu Rach bando susitaikyti su savimi tokia, kokia yra ir bando džiaugtis nesibaigiančiu jaunu gyvenimu. Skinasi kelią ragais ir nagais, taip pat nepamiršta raganavimo, tiek savo, tiek kitų labui (netgi neatsisako taip vaidinamo raganavimo pagal užsakymą) ir stengiasi neleisti kitiems stoti prieš jos siekius skersai kelio. Seniai suvokė, jog laiminga ką kankindama nesijaučia. Nebent save.
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 6853
TAŠKAI : 17
GALIOS : Geismo ir skausmo sukėlimas žvilgsniu.
VEIDAS : Natalie Dormer.
Jezebel Beaumont
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Rachel Jeanne Riley   2015-01-24, 17:22

sveika atvykus :*
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 3926
TAŠKAI : 0
VEIDAS : NINA DOBREV
CREDIT : thebadmadness
Kayla Béatrice Hepburn
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Rachel Jeanne Riley   2015-01-24, 23:16

labas ;)
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Rachel Jeanne Riley   

Back to top Go down
 
Rachel Jeanne Riley
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-