Share | 
 

 Charlotte

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar

Svečias
Guest

PostSubject: Charlotte   2015-01-18, 18:23charlotte elizabeth lancaster


angelas sargas. 23 nors skaičiuoja jau 69-uosius metus. britė. single. straight.


GALIOS.
Garso manipuliacija

CHARAKTERIS.
Žvelgdami į šią merginą žmonės dažnai mato, kažką, ko nemato kitur. Mergina visada trykšta energija, o veide beveik visada galima pamatyti nuoširdžią šypseną. Vien pažvelgus į ją galima pastebėti, kaip Šarlotė spinduliuoja šiluma. Kaip baltasparnė būtybė, ji visada yra linkusi padėti ir ištiesti pagalbos ranką, nesvarbu ar žmogus priims jos pagalbą ar ne. Dėl paprasto žmogaus nebijo net mirti, o kitus padarus, kurie siekia blogo, gali pasiusti miriop nė nemirktelėjusi. Kaip angelas ji dažnai parodo, kokia aštrialiežuvė ir akiplėša yra, mat patylėti jai sekasi sunkiai. Bet tai palyginus nedidelis minusas, žinant kokia ji yra geraširdiška ir atkakli. Nepaisant visko, jog atrodo naivi ir lengvai pažeidžiama, ši mergina yra viena iš tų angelų, kurie moka pakovoti ir nebijo parodyti savo balso. Visose savo gyvenimo vingiuose Elza yra pripildyta ryžto ir užsispyrimo. Galbūt dėl to, jog nėra tyli ir lengvai sukalbama, kaip kiti angelai, ši nėra labai mėgstama kitų angelų, o ypač tų, kurie yra vadai. Vis tik ši tyra, bet užsispyrusi būtybė yra tokia, kuri dažnai sukelia įvairių problemų, o pati Elza pati to nenujausdama balansuoja tarp tarp savo gyvenimo danguje ir nuopolio.

ISTORIJA.
Ypatingos gyvenimo istorija ši mergina pasigirti negali. Dar būdama paprastu žmogumi, Elizabeth buvo nesutramdoma maištautoja prieš visas taisykles.Savo tėvams, kurie buvo turtingi lordai, ji dažnai pridarydavo daug nemalonumų, bet tuomet ji buvo dar visai vaikas. Tenka pripažinti, jog tuomet ji nebuvo tokia geraširdiška, kokia tapo po mirties. Iš tiesų ji buvo išlepinta egoistė, kuri visai nesiskaitė su žmonėmis, bet, kad ir kokia ji buvo bloga,ji vistiek turėjo gerąją savo pusę, kuri pasižymėjo dosnumu ir užuojauta, bet to ji dažnai nerodė. Lancaster ilgai savo gyvenimu nesidžiaugė, mat ji per vieną viešnagę mieste ji netyčia atsidūrė netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje. Iš banko bėgantis plėšikas pagavęs ją kaip įkaitę, tiesiog peiliu perrėžė jos gerklę ir pabėgo.
Ištikruju ji pati nesuvokia už ką ji gavo antrą šansą, kas ir ką joje įžvelgė, kad nusprendė suteikti jai sparnus ir leisti gyventi angelo gyvenimą... Nors ir buvo visai pasikeitusi, o savo ankstesnio gyvenimo paprasčiausiai neprisiminė, bet visas jos užsispyrimas ir visa kita išliko. Nors ir gyveno tikros angelės gyvenimą greitai tapo ta, kurios vyresnieji nemėgo, mat priešingai negu kiti angelai, Lotė  aklai jų įsakymų nevykdė, o galvojo savo galva. Nepaisydama šio fakto ir to, kad kartais tai labai viską apsunkindavo, angelė buvo viena tų, kurie neabejodami žengė žmonijos saugotojų taku.
Bet vos prieš kelias savaites, vyresnieji angelai pabandė naują būdą ir paskyrė Elzai vieną išrinktąjį, kuri ši turės saugoti, tikėdamiesi jog pagaliau ši problemas kelianti angelė susimaus ir bus priežastis išvyti ją iš dangaus.


Back to top Go downavatar
Our minds sometimes see what our hearts wish were true.

POSTAI : 2417
TAŠKAI : 46
GALIOS : manipuliacija energija, angeliškos galios: teleportacija, skraidymas, stichijų valdymas, įtaiga, gydymo galios
VEIDAS : Kit Harington
CREDIT : endlessroutine
Matthias Gabriel Le'Roux
Our minds sometimes see what our hearts wish were true.

PostSubject: Re: Charlotte   2015-01-19, 19:50

sveika atvykus :**

...


Back to top Go downavatar

Svečias
Guest

PostSubject: Re: Charlotte   2015-01-20, 20:21

Hellou :3
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 3926
TAŠKAI : 0
VEIDAS : NINA DOBREV
CREDIT : thebadmadness
Kayla Béatrice Hepburn
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Charlotte   2015-01-20, 20:22

labutis :03:
Back to top Go downavatar

Svečias
Guest

PostSubject: Re: Charlotte   2015-01-20, 21:04

sveika ;)
Back to top Go downavatar

Svečias
Guest

PostSubject: Re: Charlotte   2015-01-20, 23:01

labukas ! :02:
Back to top Go downavatar

Svečias
Guest

PostSubject: Re: Charlotte   2015-01-20, 23:30

heyy ;p
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Charlotte   

Back to top Go down
 
Charlotte
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-