Share | 
 

 Hayley.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 2721
TAŠKAI : 0
Hayley Annabelle Payton
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Hayley.   2015-01-11, 22:57HAYLEY ANNABELLE PAYTON


RAGANA. 23. ŠVEICARĖ. VIENIŠA. HETERO.


GALIOS.
nepasižymi, arba dar neatrado, jokių ypatingų ar išskirtinių galių apart įprastų raganiškų.

CHARAKTERIS.
Būdama maža, Hayley buvo dabartinės, suaugusios Payton atvirkštinis variantas. Dažniausiai susiraukusi, įsitikinusi, jog jos žodis nieko nereiškia ir sekanti tik paskui tėvus. Dabar ji drąsi, charizmatiška, užsispyrusi ir besistengianti išsikovoti vietą po saule. Visuomet stengiasi rasti kažką teigiamo aplink save ir nekreipti dėmesio į tai, kas ją smukdo ir daro silpnesnę, nei ji iš tiesų yra. Nors turi gan keistą humoro jausmą ir dažnai net nesiekdama to pašiepia žmones, išties yra nuoširdi ir už savus pasiruošusi kovoti iki galo, kadangi savo pagrindine vertybe ji visgi laiko artimuosius, kad ir kokie nenusisekę santykiai būtų su jais.

ISTORIJA.
1993 metų žiemą mažame miestelyje Šveicarijoje Annaleigh ir Christopher Payton'ų šeima susilaukė atžalos- mažos rudaakės mergytės, kurios atėjimas į pasaulį ilgainiui virto tikru galvos skausmu jos tėvams. Mergaitė nuo mažų dienų augo, lyg po padidinamuoju stiklu, kiekvienas jos menkas žingsnis buvo stebimas ir kontroliuojamas jos tėvų. Pradėjus lankyti mokyklą ji buvo pristatoma prie klasės durų ir po pamokų nuo jų paimama, ji nepažinojo jokių savo giminaičių, kurie pasak tėvų visi buvo dingę, ir dėl pernelyg didelės tėvų priežiūros nesugebėjo susirasti draugų, tad nuolat jausdavosi vieniša. Ilgą laiką jaunoji Annabelle galvojo, jog tokiu perdėtu savo rūpesčiu tėvai parodo besąlygišką meilę ir rūpestį, tačiau išties už tokio elgesio slėpėsi kiti motyvai, kuriuos ši sužinojo tik vėliau.
Mergaitei paūgėjus, ji pradėjo pastebėti, jog aplink ją dedasi keisti dalykai. Daiktai keičia savo vietą nejudinami, žvakės užsidega nenaudojant degtukų, lempos užgęsta nė nepaspaudus jungtuko. Keisčiausia buvo tai, jog mažosios mergaitės, tai negąsdino, ji net jautėsi ypatinga pati to nesuprasdama, tačiau ilgą laiką to tėvams nepasakojo ir laikė paslaptyje. Tačiau ilgai to padaryti nepavyko. Vieną vakarą, Hayley eilinį kartą užsiminus apie savo nepažįstamus giminaičius, kurių tema jos tėvams, o ypatingai mamai, būdavo labai opi, prie vakarienės stalo įsisiūbavo barnis, kurį vainikavo pro pat motinos galvą praskridusi staiga nuo stalo savarankiškai pakilusi lėkštė. Ilgai dar kambaryje tvyravo, rodos ausyse spengianti, tyla. Iš tėvų reakcijos mergina suprato, kad tai nebuvo joks šokas jos tėvams, jie to tikėjosi. Jie tai apie ją žinojo. Ir tai jų tikrai nedžiugino. Jau kitą dieną 15-metė mergaitė buvo uždaryta kambaryje, lyg princesė bokšte, be jokio kontakto su išoriniu pasauliu, kuriai buvo leidžiama išlysti iš kambario tik pavalgyti ir mokytis. Nors diena iš dienos ji kamantinėjo tėvus, jie nė neketino papasakoti jai jos istorijos, kodėl ji kitokia.. Ir vieną dieną, kai tėvų nebuvo namuose, Annabelle rado puikią progą pasiknisti po mamos daiktus, kuriuose ir rado tai, kad pakeitė jos tolimesnį gyvenimą. Laišką parašytą, kaip mergina suprato, jos močiutės, o ant jo juoda ant balto išraitytą adresą. Nors žinojo, kad tai pavojinga, paauglė pasikliovė savo nuojauta ir panaudodama visas sukauptas santaupas pabėgo iš namų, palikusi tėvams tik paaiškinimo laišką, stengdamasi surasti savo giminaitę.
Vos senai moteriai atidarius duris, į kurias merginai nereikėjo nei belsti, mergina suprato, jog nuo dabar jos gyvenimas pasikeis. Ji sužinojo tikrąją savo istoriją. Tiesą apie mamą, kuri pasitraukė kuo toliau nuo artimųjų, kad paslėptų, kas ji iš tiesų- ragana, kokia buvo ir pati Hayley. Nuo tos dienos, vietoj slopinusi savo galias, ji buvo mokoma jas kontroliuoti ir tobulinti, ką ji daro iki šiol....

We are who we choose to be. Nobody's going to come and save us. We've got to save ourselves.Nobody's going to give us anything.We've got to go out and earn it. Nobody knows what we want except for us.And nobody will be as sorry as we, if we don't achieve it.
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 6853
TAŠKAI : 17
GALIOS : Geismo ir skausmo sukėlimas žvilgsniu.
VEIDAS : Natalie Dormer.
Jezebel Beaumont
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Hayley.   2015-01-11, 22:58

sveika ;*
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 3926
TAŠKAI : 0
VEIDAS : NINA DOBREV
CREDIT : thebadmadness
Kayla Béatrice Hepburn
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Hayley.   2015-01-11, 23:05

hei. :)
Back to top Go downavatar

POSTAI : 8755
TAŠKAI : 0
AMŽIUS : 38
GALIOS : antgamtiškas greitis
VEIDAS : Aaron Taylor-Johnson
CREDIT : mano (hitler_bitch)
Pietro Maximoff
Despite my reputation, I really have the heart of a small boy.I keep it in a jar on my desk

PostSubject: Re: Hayley.   2015-01-12, 18:36

hey, sveika atvykus ir sėkmės rpg'inant :D
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 888
TAŠKAI : 0
VEIDAS : mat gordon
Gérard Maalouf
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Hayley.   2015-01-12, 21:55

Sveika prisijungus! :)
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Hayley.   

Back to top Go down
 
Hayley.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-