Share | 
 

 Hope Mellanie Mikaelson

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessageavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 2820
TAŠKAI : 0
CREDIT : countmysins,endlessroutine
Hope Nadya Mikaelson
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Hope Mellanie Mikaelson   2015-01-10, 14:50Hope Mellanie Mikaelson


Žmogėliukas , 19metų . Šveicarė .Vieniša šiuo metu . Normali


GALIOS.
Neturi tokių , nebent kam nors gerai vožtelti su „petelpe‘ per galvą
CHARAKTERIS.
Esu labai užsispyrusi asmenybė . Išgyventoja , mergina kuri sugeba išnešti savo žmogišką subinaitę iš įvairiausių vietų sveiką . Nepaisant mano gyvenime atsitukusių dalykų , esu gera ,miela pasiaukojanti bei užjaučianti moteris. Vertinu save , gyvenimą , draugus. Vertinu viską kas man suteikia džiaugsmą . Esu atsidavusi darbui, karjerai . Pasiruošusi atsiduoti ir šeimai , gal net perdauk gera ir pasiaukojanti.
ISTORIJA.
Šveicarija . 1996 metų Gruodžio 24 d , maždauk vidurnaktis .
Mano kūną nepaliaujamai kankino smarkūs bei siaubingai skausmingi sąrėmiai . Sugebėjau tik žiurėti pro taksi langą ir sukandusi dantis inkšti kaip pelė įsprausta į kampą .
Taksi vairuotojas mėgino mane kalbinti , ir kuo skubiau gabenti į ligoninę , tačiau jo žodžių aš negirdėjau o gal net ir nenorėįjau girdėti . Viskas apie ką tuo metu galėjau galvoti tai , tik kaip greičiau išimti tą padarą man iš pilvo. Kad nustotų skaudėti , žinau tai nebuvo motiniškos kalbos ar mąstysena , tačiau nejaučiau tam vaikui mano pilve nieko . Norėjau tik atsikratyti jos ,nes ji kėlė man tiks akusmą . Visą nėtumo laikotarpį norėjau jį nutraukti , tačiau tas individas pilve perdauk stiprus parazitas sugebėjęs atlaikyti narkotikų ir kitų svaigalų poveikį .
Tablečių antpūdį .
Žinojau , jog ji kažkuo įpatinga . turbut tai ir kėlė man baimę ir norą jos atsikratyti . Kai paskutinį kartą pajutau spyrį pilve , mano akys lyg išsprogo ių akiduobių o balsas tiesiog sustingo agoniškame žviegime .  Vairuotojas kaip tik sustabdė automobilį , pamačiau jo išgąsčio pilną veidą ir paskutiniai mano išgirstiodžiai buvo tie , jog mes jau Švento Rousvood'o katalikiškoje ligoninėje .  Atsibudau palatoje pilnoje daugybės baltai išsipusčiusių personų kurie vis šokinėjo aplink mane . Vienas smarkus dūris į nugarą ir mano akyse aptemo .
Nežinia po kiek laiko atgavau sąmone , buvo ramu šalia stovėjo tik viena moteris /
- Hope Mellanie Mikaelson , Jums gimė dukra .
--------------
 Ir taip gimiau aš , mažas susirauklėjąs kudikis kurį pavadino Hope Mellanie Mikaelson .Mamos atminimui , kaip pasakojo mane priglaudusi Seselė vardu Ana , tačiau apie tai veliau jūs dar nežinote kaip aš augau .
Mane iš mamos pilvo ištraukė labai negražiu budų , negailestingai prapjovę mamos pilvą . Matyt tai sukėlė mamai vidinį kraujavymą kurio nebuvo galima pastebėti , bent jau taip teigė keli vyrai save laikantys gerais medikais ir chirurgais . Žinoma apmaudu , jog niekada neturėjau ir neturėsiu galimybės pasikalbėti apkabinti ją . Viskas kas man liko iš jos , tai rankinėje rasti keli jos daiktai bei albumai . Iš to spėju , jog ji nežadėjo gryžti namo .
Arba nujautė savo likimą , arba ketino pabėgti aš žinoma tikiuosi jog su manimi .
Nepaisant to nelaimingo atsitikomo mane priglaudė labai gera , dora bei nuostabi moteris . Kuri augino mane lepino ir visaip kitaip užmyluodavo . Bėda tik tame , jog šioji man sukakus 15 metų pasimirė  .
Tai buvo bjaurus dalykas , aš iki šiol nesuprantu kodėl visi aplink mane miršta .
Žinoma , kaip jau galite nuspėti , mirus mano įmotei atsiduriau vaikų globos namuose viename Šveicarijos užkampyje , tai buvo klaiku . Namas kuriame gyvenome dvokė supuvusiu šlapimu , vaikai buvo alkani išbalę bei perkarę kaip kokie vaikštantys numirėliai tik be kraujo ar žaisdų .
Ten nebuvo sąlygų gyvenimui , tad ilgai ten neužsibuvau pabėgau iš tų siaubo namų . Nežinojau kur einu neturėjau pinigų, drabužių maisto . Neturėjau nieko , todėl savaime suprantama sutikusi gerą  žmogų perdauk nesileidau į diskusijas ir nuėjau su juo .
Tai buvo medkirtys , ar kažkas panašaus nelabai gilinausi į tai nes man nerupėjo . Jis pažadėjo man maisto , karštą vandenį bei švarius drabužius , beto sakė jog namuose yra ir jo žmona .
Sakysite aš kvaila? Žinau , tačiau nekaltinkit ir nereiskit kaži ką patys tokioje situacijoje darytumėte .
Mes nuėjome į jo namus , duok dieve žiurkės ten kartu su juo gyveno . Nemačiau daugiau nieko, tačiau jis tesęėjo pažadą aš pavalgiau nusiprausiau persirengiau ir nuėjau miegoti , atrodo viskas butų gerai . Tačiau juk už viską reikia mokėti tiesa? Aš apie tai nepagalvojau .
Atsisėdęs ant krašto lovos ėmėsi mane glostyti , sakyti gražius žodžius neva girti mane guosti ar tiesiog užmigdyti. Aš visdar nieko neįtariau kol jo rankos nepakliuvo po antklode ir nelietė mano kuno. Tai mane suglumino norėjau šokti ir pasitraukti nuo jo bei rėkti ką jūs darote? Tačiau kita ranka jau laimė mano burną , turbut neriekia sakyti kas buvo po to ? Jis išprievatravo mane , čia tiek kurie nesuprato .
Iškart po to išėjo , pasinaudojusi proga išlipau per langą ir skuodžiau mišku link miesto ar greitkelio . Kad tik toliau .
Aš neverkiau , ašaroms nebuvo laiko . Šaltu ir abejingu veidu lėkiau tolyn , aš nežinau iš kur jie ten dygsta tačiaau pajaučiau kaip kažkieno rankos mane sučiupo. Tačiau pabėgti manpavyko . Aš dauk klajojau kol man sukako 17 metų ir  kol radau miestą kuriame galėjau apsistoti jaučiu kad čia yra tai ko aš ieškau  . Jis kitoks , kažkuo mane traukia , pasilikau ir jau keletą metų čia gyvenu turiu darbą , namus , draugus .Esu pagaliau laiminga ir bepamirštą savo siaubingą praitį.
...

Good girl , gone bad


Last edited by Hope Mellanie Mikaelson on 2015-01-11, 15:14; edited 3 times in total
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 75
TAŠKAI : 0
AMŽIUS : 25
GALIOS : Multiplikacija
VEIDAS : Marlon Teixeira
CREDIT : endlessroutine
Cain Hogan
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Hope Mellanie Mikaelson   2015-01-10, 16:14

Puikus veido pasirinkimas! :03:

...

Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 2820
TAŠKAI : 0
CREDIT : countmysins,endlessroutine
Hope Nadya Mikaelson
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Hope Mellanie Mikaelson   2015-01-10, 17:59

Aciū )*

...

Good girl , gone bad
Back to top Go downavatar

POSTAI : 8755
TAŠKAI : 0
AMŽIUS : 38
GALIOS : antgamtiškas greitis
VEIDAS : Aaron Taylor-Johnson
CREDIT : mano (hitler_bitch)
Pietro Maximoff
Despite my reputation, I really have the heart of a small boy.I keep it in a jar on my desk

PostSubject: Re: Hope Mellanie Mikaelson   2015-01-11, 13:20

hey, sveika atvykus. Sėkmės rpg'inant :D
Back to top Go downavatar
You're a victim of your own mind.

POSTAI : 2820
TAŠKAI : 0
CREDIT : countmysins,endlessroutine
Hope Nadya Mikaelson
You're a victim of your own mind.

PostSubject: Re: Hope Mellanie Mikaelson   2015-01-11, 15:13

Ačiū labai ; 33
( Pateisiau pagaliau bio kažkiek ; D)

...

Good girl , gone bad
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Hope Mellanie Mikaelson   

Back to top Go down
 
Hope Mellanie Mikaelson
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bloody Night :: SENOS BIOGRAFIJOS-